Nowi najemcy

Jubitom Zmieniliśmy się dla Ciebie

Jubitom

JUBITOM TO POCHODZĄCA Z TRÓJMIASTA RODZINNA FIRMA Z PONAD 35-LETNIĄ TRADYCJĄ.

Firma założona została w 1980 roku przez Kazimierza Tomasiewicza, obecnego właściciela firmy. Historia jej powstania i pierwszych osiągnięć na rynku jubilerskim sięga znacznie wcześniejszych lat. Początki działalności związane były z produkcją i sprzedażą biżuterii srebrnej z bursztynem, a w późniejszych latach - z hurtową sprzedażą biżuterii złotej.

Lidl Już otwarte

Lidl

Jesteśmy grupą, odnoszących sukcesy sieci sklepów spożywczych, która poprzez dynamiczną ekspansję wpływa na wzrost gospodarczy nie tyko w Europie, ale także poza jej granicami. Naszym głównym założeniem, a tym samym kluczem do sukcesu są proste i jasno sprecyzowane zasady, na których opieramy całą działalność. Zaoferowanie klientom artykułów codziennej potrzeby o najwyższej jakości po korzystnej cenie to nasz główny cel i wyzwanie.

Początki działalności Lidl sięgają lat 30-tych, kiedy to w Szwabii zostało założone przedsiębiorstwo Lebensmittel-Sortimentsgroßhandlung. Obecnie Lidl zajmuje miejsce w pierwszej dziesiątce największych sklepów spożywczych w Europie. Jako międzynarodowa grupa przedsiębiorstw posiadamy niezależne spółki za granicą prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy

W latach 70-tych Lidl otworzył pierwsze sklepy w okolicach Ludwigshafen; lata 80-te charakteryzowały się ekspansją na terenie Niemiec. Natomiast od początku lat 90-tych rozpoczęto ekspansję międzynarodową. Lidl posiada obecnie sklepy w niemal wszystkich krajach Europy. W ten sposób Lidl posiada największą sieć dyskontowych sklepów spożywczych w całej Europie, pozostawiając w tyle innych konkurentów. Również w przyszłości Lidl odegra znaczącą rolę w pozyskiwaniu nowych rynków, oferując przy tym swoim klientom zawsze najlepszą jakość po najniższej cenie!

 

Guess Już otwarte

Guess

Założona w 1981 roku marka GUESS rozpoczęła swoją działalność jako firma specjalizująca się w denimie. Intensywny rozwój firmy na przestrzeni lat pozwolił jej stać się międzynarodową marką odzieżową rozpoznawalną na całym świecie. Obecnie firma Guess projektuje, prowadzi sprzedaż, dystrybucję i licencjonuje kolekcje odzieży codziennej, denimu, torebek, zegarków, obuwia oraz innych produktów konsumenckich.

W salonie Guess w Cuprum Arena dostępne są linie Guess Jeans, GuessFootwear, Guess Accessories oraz Activewear.

W Cuprum Arena, salon Guess znajduje się na poziomie 1.

By o la la Już otwarte

By o la la

By o la la to polska marka odzieżowa zainspirowana potrzebami nowoczesnych i aktywnych kobiet, które świadomie dbają o swój wygląd. Firma charakteryzuje się prostotą formy, dbałością o szczegóły i wysoką jakością materiałów.

By o la la to marka dość niezwykła, nie jest bowiem typową marką sieciową. Kolekcje nie są wprowadzane i pokazywane światu z wyprzedzeniem. Co tydzień do asortymentu włączane są nowe produkty, dzięki temu odwiedzając salon za każdym razem możemy spodziewać się, że znajdziemy dla siebie coś nowego i odpowiedniego. Drugą charakterystyczną cechą jest ilość produktów, które trafiają do sklepów marki. By o la la produkuje nie więcej niż 100 sztuk danego modelu, dzięki temu możemy  być pewni, że nasza stylizacja będzie jedyna w swoim rodzaju.

Deichmann Zmieniliśmy się dla Ciebie

Deichmann

DEICHMANN to międzynarodowa sieć sklepów obuwniczych, których asortyment cieszy się uznaniem klientów w kilkudziesięciu państwach świata.

Wieloletnia obecność na polskim rynku umożliwiła wnikliwe poznanie oczekiwań odbiorców oraz elastyczne dopasowanie oferty produktowej do ich potrzeb. Różnorodny asortyment odpowiada na zróżnicowane oczekiwania klientów, poszukujących butów wysokiej jakości, wygodnych i w możliwie naj-korzystniejszych cenach. Nowoczesne fasony i ciekawe wzornictwo sprawiają, że produkty firmy nie tylko realizują, ale często również wyznaczają, modowe trendy.

Wszystko to sprawia, że Deichmann jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i najchętniej wybieranych marek obuwniczych w kraju.

Kreatywne Maluchy Już otwarte

Kreatywne Maluchy

KREATYWNE MALUCHY powstały z miłości do dzieci i potrzeby zapewnienia im jak najlepszego rozwoju i świetnej zabawy.

Naszym celem jest rozwój manualny i motoryczny dzieci poprzez kreatywną zabawę, a szczególnie poprzez ekspresję artystyczną i kreatywne eksperymenty.

W sklepie internetowym zajmujemy się sprzedażą kreatywnych zabawek i artykułów plastycznych dla dzieci.

Pasibus Już otwarte

Pasibus

W STACJI obowiązuje luźna atmosfera nawiązująca do naszych ulicznych korzeni. W karcie poza guru naszej kuchni znajdziesz kilka nie burgerowych pozycji oraz rozbudowaną ofertę alkoholową. Tutaj na pewno nie będziesz się nudził, a co więcej masz szansę spotkać ludzi, z którymi jadłeś na jednym krawężniku!

TIME TREND Zmieniamy się dla Ciebie

TIME TREND

Czy zegarek jest dla Ciebie czymś wyjątkowym, a nie tylko urządzeniem do mierzenia czasu? Lubisz, gdy zegarek pasuje do Twojego stroju, wyraża Twoją osobowość i budzi podziw? Jeżeli tak, to świetnie trafiłeś!

Kwiaciarnia Pracownia Florystyczna Grochowskich Wkrótce otwarcie

Kwiaciarnia Pracownia Florystyczna Grochowskich

Pracownia to miejsce, w którym łączymy pasję, z miłością do natury. Pracownicy naszej kwiaciarni, to pasjonaci, ludzie których łączy wspólna idea tworzenia czegoś pięknego.

Jesteśmy grupą florystów, z doświadczeniem, wysokim wyczuciem estetyki i powołaniem do zawodu. Udowadniamy, że wystarczy tylko jeden kwiat, by zupełnie odmienić nasze otoczenie.

TUI Wkrótce otwarcie

TUI

Grupa TUI poprzez spółki własne i zależne zajmuje pozycję lidera w branży turystycznej na większości rynków europejskich. Koncern posiada zarówno marki touroperatorów, linii lotniczych, statków wycieczkowych, hoteli, jak i agencji turystyki przyjazdowej.

Chcąc utrzymać spójny i rozpoznawalny wizerunek lidera branży, opracowano koncepcję wspólnej i nadrzędnej marki „TUI”. Dzięki tym działaniom wszystkie przedsięwzięcia koncernu TUI Group, właściciela m.in. TUI Poland, mogą się pochwalić jednolitym wizerunkiem na całym świecie. Utworzona sieć jest łatwa do identyfikacji i obiecuje poziom jakości, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczyli klienci przemysłu turystycznego.

Dr OKO Wkrótce otwarcie

Dr OKO

Jesteśmy po to, aby zapewnić Państwu profesjonalną pomoc przy doborze soczewek oraz szkieł kontaktowych, jak i progresywnych.

Wykonujemy badanie wzroku, pozwalające precyzyjnie określić wadę wzroku, a następnie dobieramy soczewki bądź okulary zapewniające wysoką jakość i ostrość widzenia.

Pepco Zmieniamy się dla Ciebie

Pepco

Jesteśmy europejską siecią dyskontów, oferującą odzież dla całej rodziny i produkty dla domu w najniższych cenach. W Polsce rozwijamy się dynamicznie od kilkunastu lat.

Staliśmy się najpopularniejszym sprzedawcą odzieży dziecięcej oraz wiodącym dostawcą artykułów dekoracyjnych. Nasz sukces osiągamy dzięki ludziom i ich zaangażowaniu.

Ochnik Zmieniamy się dla Ciebie

Ochnik

Marka OCHNIK gości na polskim rynku od przełomowego roku ‘89, a więc już od ponad 25 lat.

Nasza historia bierze swój początek od skromnego pragnienia posiadania skórzanej kurtki, które z czasem przerodziło się w wielkie marzenie o rodzinnym przedsiębiorstwie zdobywającym uznanie dzięki wyrobom najwyższej jakości.

Apart Zmieniamy się dla Ciebie

Apart

Piękno jest wartością niewymierną, jednak da się zmierzyć efekty, które osiąga się dzięki zdolności jego tworzenia. Liczby mówią jasno: Apart jest niekwestionowanym liderem branży jubilerskiej pod względem wyników finansowych (wysokość obrotów, zysk netto), liczby salonów (blisko 200), liczby pracowników (ok. 2000 osób), oferowanego asortymentu oraz siły i prestiżu marki. Dokonania firmy Apart zostały wielokrotnie dostrzeżone i nagrodzone przez kapituły prestiżowych konkursów (zobacz).


Jednak to, co nas najbardziej cieszy, to zadowolenie naszych klientów. Wyniki ogólnopolskiego badania konsumentów TNS OBOP potwierdziły jednoznacznie, że Apart jest najbardziej znaną i cenioną marką jubilerską w kraju, dystansującą znacznie konkurencję na rynku. Wyroby Apart są najlepiej postrzegane i najwyżej oceniane wśród firm jubilerskich we wszystkich kategoriach. To właśnie Apart jest najsilniej kojarzony z nowoczesnością i postrzegany jako firma, której biżuteria odpowiada najnowszym trendom. Jest też uważany za najlepszego eksperta w dziedzinie diamentów i zegarków. Marka Apart kojarzona jest z prestiżem i ekskluzywnością.

Początki firmy sięgają roku 1977, kiedy to Adam Rączyński założył warsztat jubilerski. W roku 1983 do Adama Rączyńskiego dołączył jego brat, Piotr. Wtedy też powstała nazwa APART – z połączenia pierwszych liter imion właścicieli: Adama i Piotra Rączyńskich z oznaczającym w wielu językach sztukę słowem art.