Nowi najemcy

Semilac Już otwarte

Semilac

Nasz świat to kolory. Wiecznie myślimy o niebieskich migdałach. Są wśród nas specjaliści od czarnego humoru i białe kruki. Nie posyłamy nikogo na zieloną trawkę. Czujemy dużo. Chcemy więcej.

To my stworzyliśmy markę Semilac, a nie ona nas. Dlatego dzisiaj stanowi ona synonim młodzieńczej energii, empatii i kolorowych produktów do stylizacji paznokci. Takie rzeczy same się nie dzieją. Tym trzeba się cieszyć. To trzeba nosić w swoim szkarłatnym sercu!

Myślimy na kolorowo 24h/7. Jesteśmy entuzjastami wszystkiego co piękne, a inspiracji dla naszych działań poszukujemy w Was!

W codziennej działalności przyświeca nam jedna podstawowa zasada - traktować innych tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani.

I to dlatego dajemy radę!

Marka Semilac należy do firmy Nesperta sp. z o.o.

Jednej z wiodących firm na rynku produktów do stylizacji paznokci w Polsce.

www.nesperta.com

 

Smooth The Fruit Już otwarte

Smooth The Fruit

„Wszystko można zacząć od nowa, dzisiaj jest zawsze świeże”

Smooth the Fruit od samego początku wyznaczał nowe wzorce rynkowe, dyktował co właściwie znaczy dobra jakość. Codziennie myślimy o tym jak podnosić poprzeczkę, aby dzielić się tym co najlepsze. W końcu mistrzowie nie zatrzymują się na jednej wysokości, tylko cały czas dążą do osiągnięcia jeszcze lepszego rezultatu. Naszym celem było i jest nadal, tworzyć zdrowe produkty, nie poddawać się modzie na rynku na cukier i dosładzanie. Klienci to docenili, to pozwoliło myśleć o rozwoju sieci, dzięki czemu dziś jesteśmy w ośmiu miastach w Polsce i jesteśmy największym producentem Smoothie’sów w Polsce.

Ludzie tworzący Smooth the Fruit są dla nas kimś więcej niż pracownikami, jesteśmy społecznością, dbamy o wzajemny szacunek i rozwój. Tu każdy ma swoje miejsce, nawet owczarek niemiecki w naszym biurze . Dzielimy wspólne pasje do świadomości o naszym zdrowiu, świeżości i pomagania. Wspieramy siebie wzajemnie a nauka płynie w dwie strony. Stawiamy na rozwój ludzi, a to owocuje rozwojem naszej firmy.

Grycan Zmieniliśmy się dla Ciebie

Grycan

Historia naszych lodów rozpoczęła się w dawnych, przedwojennych czasach, kiedy moja rodzina mieszkała jeszcze w Buczaczu na kresach wschodnich.

Tam dziadek Grzegorz Grycan, wspólnie z moim ojcem Józefem, produkowali i sprzedawali swoje pierwsze lody. W 1946 roku cała rodzina w ramach repatriacji osiedliła się we Wrocławiu.

W podnoszącym się ze zniszczeń wojennych mieście, Józef i Weronika Grycan, moi rodzice, zamieszkali w kamienicy przy Placu Grunwaldzkim.

Tu powstała nasza pierwsza w powojennej Polsce lodziarnia.

 

Quantum Fitness Wkrótce otwarcie

Quantum Fitness

Quantum – nowy wymiar fitness

Quantum Fitness, Quantum Wellness, Quantum Cafe

Otwarcie już w maju 2018

---

Quantum jest koncepcją luksusowego klubu fitness, podążającego za trendami, odpowiadającego potrzebom najbardziej wymagających Klientów.

Przestronna powierzchnia ponad 2 000 metrów kwadratowych daje możliwość odbycia treningu na jednej z sześciu stref fitness,

skorzystania z najwyższej jakości sprzętu marki Life Fitness, Hammer Strength.

Równie ważnym elementem treningu jest regeneracja po wysiłku.

Swoich Gości zapraszamy do wyodrębnionej przestrzeni wellness.

Osobna recepcja świadcząca serwis ręczników, wprowadzi do świata relaksu.

Basen, jacuzzi, grota solna, sauny oraz strefa relaksu pozwoli osiągnąć harmonię ciała i duszy.

Dopełnienie będzie stanowić potreningowy posiłek oraz filiżanka ciepłej kawy wypita w Quantum Cafe.

Cukiernia Sowa Wkrótce otwarcie

Cukiernia Sowa

Serdecznie zapraszam do podróży w czasie, poprzez najbardziej charakterystyczne daty naszej słodkiej historii.

Wszystkich zaś mających ochotę na coś wyjątkowego, zachęcam do degustacji z sowitą porcją niezapomnianej satysfakcji.