Szczegóły eventu

Wystawa - Magiczny Świat Harry'ego Pottera

Już za nami

Dla najmłodszych przygotowano niepowtarzalną okazję – dzieci przeniosą się do Szkoły Magii. W tej Szkole nic nie jest zwyczajne – straszne dźwięki, przerażające pajęczyny i pająki, ruchome obrazy, klatki z sowami, miotły stare cegły i wieżyczki. Tego nie można zapomnieć. W magiczny nastrój wprowadzi dzieci stanowisko alchemika z zaczarowanymi atrybutami. Wszystkie dzieci w wieku 5-12 lat wezmą udział w niesamowitych lekcjach magii. Zajęcia odbędą się w sali zaklęć rodem z Hogwardu. Dzieci będą uczestniczyć w zapierających dech w piersiach pokazach magii. Zaproszony na event Czarodziej nauczy małych Magów kilku wspaniałych sztuczek. Podczas warsztatów, Alchemik przygotuje zaczarowany eliksir, którego będzie mogło skosztować każde dziecko.

Najmłodsi wezmą udział w wyjątkowych animacjach, podczas których samodzielnie wykonają m. in. pająki z lizaków, sowy oraz własne różdżki. Podczas eventu rozdamy mnóstwo magicznych różdżek.

Niebywałą atrakcją będzie wystawa pt. „Magiczny Świat Harry’ego Pottera”. Każdy może zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z tego wyjątkowego wydarzenia.

Dodatkową atrakcją dla Klientów Cuprum Arena w weekend 08 – 09.04.2017 w godzinach 12: 00 – 18:00 będzie absolutnie magiczna przygoda – zaczarujemy paragony Klientów, którzy dokonają zakupu na min. 100 zł i pierwsze 150 osób, które zgłosi się so punktu CZARY-MARY otrzyma bezpłatnie książkę „Harry Potter”.

Zdjęcia z eventu