By o la la
By o la la Moda

Doradca klienta

Polska marka odzieżowa inspirowana potrzebami nowoczesnych i aktywnych kobiet świadomie dbających o swój wygląd.Prostota formy , dbałość o szczegóły i wysoka jakość materiałów to trzy cechy , które najlepiej oddają charakter naszej marki.

Poszukujemy pracownika na stanowisko :

- Doradca Klienta

Miejsce pracy:

Lubin  - Galeria Cuprum Arena

Jeśli jesteś osobą dyspozycyjną ,

komunikatywną ,

znasz techniki sprzedaży i umiesz je stosować w praktyce

oraz pasjonuje Cię moda -dołącz do naszego zespołu !

Główne zadania :

- Profesjonalna obsługa Klienta

- Aktywna pomoc i doradztwo w zakresie oferowanych przez nas produktów

- Realizacja planów sprzedażowych

- Dbałość o wygląd salonu i ekspozycję produktów

Profil kandydata :

- Doświadczenie w sprzedaży i indywidualnej obsłudze Klienta

- Łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z Klientami

- Wysoka kultura osobista

- Zmysł estetyczny

- Kreatywność ,zaangażowanie i odpowiedzialność

- Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy :

- Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Prace w przyjaznym , kreatywnym i zaangażowanym zespole

DOŁĄCZ DO NAS :)

Zainteresowanych prosimy przesyłać CV na adres e-mailowy byolala.lubincuprumarena@onet.pl