Douglas
Douglas Zdrowie, Uroda

Konsultant-sprzedawca

Poszukujemy do pracy

na stanowisko

konsultant- sprzedawca na ¾ etatu

Twój zakres obowiązków

  • nauczysz się sztuki makijażu, pielęgnacji i dobierania zapachu,

  • zdobędziesz bezcenną wiedzę podczas szkoleń sprzedażowych i produktowych, prowadzonych przez specjalistów topowych marek kosmetycznych,

  • skorzystasz z doświadczenia innych pracowników, którzy będą służyli mentorskim wsparciem,

  • zyskasz szansę na rozwój swojej kariery zawodowej.

Nasze wymagania

  • jesteś otwartą na ludzi osobą, która nieustannie chce poprawiać swoje umiejętności?

  • jesteś królem lub królową kosmetycznych nowinek i podążasz za najnowszymi trendami?

  • jesteś na ’TAK’ z nowymi wyzwaniami?

To oferujemy

  • atrakcyjny system wynagradzania

  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Mybenefit - system, dzięki któremu pracownicy sami wybierają dodatkowe benefity

  • ubezpieczenie na życie i ubezpieczenie szkolne dla Twoich dzieci

Prosimy o składanie CV na e-mail sklep078@douglas.pl