Klinika La Perla
Klinika La Perla Zdrowie, Uroda

Kosmetolog

Klinika La Perla to dynamicznie rozwijająca się firma,

która posiada już 9 swoich placówek.

Kolejna, 10! to właśnie Lubin. Niebawem startujemy!

W związku z powyższym szukamy personelu, który stworzy z nami kolejne, niezwykłe miejsce na mapie polski a dokładnie, w galerii Cuprum Arena.

Poszukujemy:

  • Kosmetologów!!

Zakres obowiązków:

~ profesjonalna obsługa klienta

~ polecanie i sprzedaż usług

~ sprzedaż kosmetyków

~ nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

~ wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetologii

~ odpowiedzialność za powierzony sprzęt, dbałość o urządzenia

~ dbałość o czystość miejsca pracy

Wymagania:

~ wykształcenie w kierunku kosmetologii lub fizjoterapii - ukończone lub w trakcie studiów - warunek konieczny dla każdego stanowiska

~ wysoka kultura osobista

~ dbałość o estetykę, miła aparycja

~ dyspozycyjność również w wybrane soboty

~ staranność i zaangażowanie

Oferujemy:

~ atrakcyjne wynagrodzenie

~ praca w oparciu o umowę zlecenie lub umowa współpraca

~ praca w systemie zmianowym (09:00-17:00 / 13:00-21:00)

~ możliwość rozwoju zawodowego

~ praca w miłej atmosferze

~ praca z nowoczesną aparaturą

~ szkolenia

Prosimy o przesyłanie CV wraz z aktualnym zdjęciem i podaniem stanowiska, którego dotyczy aplikacja.