Pracownik fizyczny

Pracownik fizyczny – AZYMUT: Azymut Agencja Zatrudnienia jest licencjonowanym podmiotem działającym w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11746. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Praca tymczasowa NR REF. S/156/16
Miejsce pracy: Lubin

Obowiązki na stanowisku pracy:

- załadunek towaru na palety,
- dbanie o porządek w miejscu pracy.

Od kandydatów oczekujemy:

- dyspozycyjności,
- odpowiedzialności,
- obowiązkowości,
- gotowości do pracy w systemie zmianowym ( dwie zmiany)

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę zlecenie,
- możliwość bezpośredniego zatrudnienia u pracodawcy po okresie próbnym,

Aplikacja powinna zawierać klauzulę następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.”

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.