Samodzielna księgowa do ds. kadr i płac

Azymut Agencja Zatrudnienia jest licencjonowanym podmiotem

działającym w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11746.

Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Samodzielna księgowa ds. kadr i płac.

Miejsce pracy: Lubin

Obowiązki na stanowisku pracy:
- umiejętność prowadzenia spraw płacowych i kadrowych,
- księgowanie dokumentów np. faktur sprzedaży, zakupu, wyciągów bankowych zgodnie z
obowiązującymi przepisami;
- uzgadnianie sald należności i zobowiązań;
- kontrola poprawności dokumentów;
- tworzenie raportów księgowych;
Wymagania:
- doświadczenia w obszarze finansów i księgowości na podobnym stanowisku;
- wykształcenia średniego lub wyższego kierunkowego – finanse, rachunkowość;
- dobrej znajomości zasad rachunkowości;
- dobrej znajomości pakietu Office ( Word i Excel);
- mile widziana znajomość Programu Symfonia,
- samodzielności, dyspozycyjności, terminowości.

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
- możliwość rozwoju.

Aplikacja powinna zawierać klauzulę następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji

zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.”

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Galeria Cuprum Arena (III poziom)
ul. Sikorskiego 20
59-300 Lubin