Solar
Solar Moda

Sprzedawca

Solar jest jedną z wiodących firm odzieżowych. Nasze kolekcje prezentują własną filozofię mody i jakości w najlepszych cenach. Ciągle się rozwijając, poszukujemy entuzjastycznych osób, by wspólnie z nami zdobywały dalsze doświadczenia i budowały coraz lepszy SOLAR. Praca w Solarze, to praca wśród przyjaźnie nastawionych ludzi, w otoczeniu modnych i dobrych jakościowo rzeczy oraz nowoczesnych wnętrz sklepowych. 

Poszukujemy osoby na stanowisko:

SPRZEDAWCA

(cały etat)

C.H. CUPRUM ARENA
Miejsce pracy: LUBIN

Sprzedawca Sklepu Solar, to osoba aktywnie uczestnicząca w obsłudze klienta (będąca zarówno sprzedawcą jak i doradcą klienta), współpracująca z całym zespołem sklepu, dbająca o wygląd i wystrój sklepu.

Jeśli jesteś osobą entuzjastycznie nastawioną do życia, lubisz kontakt z ludźmi i pasjonuje Cię moda, wówczas możemy zaoferować:

Oferujemy

Ciekawą pracę w perspektywicznej firmie, Uposażenie zgodne z pełnioną funkcją (atrakcyjne wynagrodzenie, system profesjonalnych szkoleń, indywidualną ścieżkę rozwoju), Możliwość rozwijania umiejętności w zakresie: profesjonalnej obsługi klienta, stylizacji, ekspozycji, Przyjazną atmosferę.

Jeżeli masz ochotę dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje curriculum vitae i list motywacyjny z dołączonym zdjęciem.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wraz z moimi dodatkowymi danymi osobowymi zawartymi w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu niniejszej rekrutacji 
oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez spółkę SOLAR COMPANY S.A.”