Sprzedawca

Sprzedawca

w Tommy Hilfiger - Cuprum Arena

Opis stanowiska:

profesjonalna obsługa Klienta

budowanie długotrwałych relacji z Klientem

dbanie o estetyczny wygląd salonu

Oczekiwania:

doświadczenie w sprzedaży i indywidualnej obsłudze klienta

łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientem

optymizm, zaangażowanie w pracę, uczciwość

wysoka kultura osobista

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

przyjazną atmosferę w pracy

CV wraz z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MGC INSWEST z siedzibą w Lubinie przy ulicy Sikorskiego 20 zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w celu bieżącej rekrutacji, tj. danych osobowych niezbędnych w tym procesie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MGC INSWEST z siedzibą w Lubinie przy ulicy Sikorskiego 20 zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w celu przyszłych rekrutacji tj. przez okres 12 miesięcy od daty wyrażenia przedmiotowej zgody. proszę wysyłać na adres: tommyhilfiger.lubin@wp.pl