Eobuwie.pl
Eobuwie.pl Obuwie, Galanteria Skórzana

Sprzedawca

eobuwie.pl to wiodący sklep na rynku e-commerce w Polsce, specjalizujący się w sprzedaży markowego obuwia i akcesoriów. Nasz asortyment to ponad 35 000 modeli butów i torebek! W ofercie posiadamy około 350 światowej klasy marek: Tommy Hilfiger, Guess, Furla, Armani Jeans, Melissa, ECCO, Clarks, Geox, Tamaris i wiele innych. Aktualnie, w związku z rozwojem sieci salonów stacjonarnych poszukujemy najlepszych osób na stanowisko:

Sprzedawca
Miejsce pracy: Lubin – Cuprum Arena

Opis stanowiska:
• obsługa Klienta - doradca wizerunkowy Klienta
• pomoc przy sprzedaży w sklepie
• wykładanie towaru
• dbałość o ekspozycję towaru i wygląd sklepu

Oczekujemy:
• wysokiej kultury osobistej i nastawienia na Klienta
• motywacji do pracy
• komunikatywności i umiejętności budowania relacji
• nastawienia na osiąganie celów i wyników
• umiejętności pracy w zespole
• dyspozycyjności i elastyczności
• wykształcenia min. średniego
• doświadczenie w obsłudze Klienta będzie dodatkowym atutem
• mile widziana znajomość języka obcego

Oferujemy:
• pracę w kreatywnym zespole dla marki o ugruntowanej pozycji rynkowej
• elastyczny czas pracy – możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze godzin: 1/2 etatu, ¾ etatu, pełen etat
• atrakcyjne wynagrodzenie, dodatkowo premiowane w zależności od stopnia zaangażowania
• perspektywy rozwoju zawodowego
• pakiet benefitów, w tym bezpłatny dostęp do programu Multisport, prywatną opiekę medyczną oraz zniżki na produkty

W przypadku zainteresowania zachęcamy do wysłania dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz umieszczony na stronie www.eobuwie.com.pl/praca/sprzedawca_lubin

lub bezpośrednio na adres kariera@eobuwie.com.pl