SPRZEDAWCA

Five o'clock jest stale rozwijającą się siecią sklepów z herbatą i kawą.
Jej siła tkwi w prawdziwej pasji oraz 30-letnim doświadczeniu.

Obecnie zatrudnimy:

Studentów

na stanowisko

SPRZEDAWCY NA KRAMIE ŚWIĄTECZNYM
(XI-XII.2019)

Opis stanowiska:

  • aktywna sprzedaż herbat i kaw w oparciu o zdobytą wiedzę,
  • budowanie pozytywnego wizerunku marki Five o'clock.

Oferujemy:

  • pracę na umowę zlecenie w prestiżowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • grafik pracy dostosowany do grafiku zajęć na uczelni,
  • szkolenie pozwalające zdobyć wiedzę o herbatach i kawach oraz technikach sprzedaży,
  • miłą atmosferę i świąteczne nastroje,
  • dostęp do najlepszych herbat i kaw z całego świata!

Oczekujemy:

  • chęci i zaangażowania w wykonywane obowiązki,
  • posiadania statusu studenta.

Jeśli spełniasz powyższe kryteria i chcesz wziąć udział w rekrutacji, prześlij swoje CV
na adres: rekrutacja@fiveoclock.com.pl

Dowiedz się więcej o Five o'clock i odwiedź naszą stronę www.fiveoclock.eu

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżącej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Brzezicki & Siess Spółka Cywilna z siedzibą w Składowicach, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, że Administratorem danych jest Brzezicki & Siess Spółka Cywilna z siedzibą w Składowicach. Dane zbierane są i przetwarzane dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji. Ma Pani/ Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania/ usuwania. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji w/w celu.