Helios
Helios Rozrywka

Dziewczyny z Dubaju

Dziewczyny z Dubaju” na ekranach kin Helios!

 

Czy oparta na prawdziwych wydarzeniach produkcja zdemaskuje hipokryzję polskiego show biznesu i ujawni całą prawdę na temat tzw. „afery dubajskiej”, w którą zamieszane były zarówno celebrytki i modelki, jak również wiele znanych postaci ze świata polityki, biznesu, czy sportu? O tym widzowie sieci kin Helios przekonają się już w najbliższy piątek, 26 listopada.

 

Emi to młoda ambitna dziewczyna, która od lat marzy o wielkim świecie. Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Jednak ten niedostępny, opływający w luksusy świat już niedługo pokaże swoją mroczną stronę…

 

Przed widzami nowy film wyprodukowany przez duet producencki: Dorotę Rabczewską i Emila Stępnia, którzy już wcześniej mieli okazję współpracować przy hitach „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” i „Pitbull. Ostatni pies”. Reżyserii podjęła się Maria Sadowska – autorka obsypanego nagrodami obrazu „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Rozmachu i realizmu dodają zdjęcia, które były kręcone zarówno w luksusowych miejscach w Polsce, jak i w międzynarodowych lokacjach. Na ekranie występują między innymi: Paulina Gałązka, Katarzyna Figura, Jan Englert, Beata Ścibak-Englert, Katarzyna Sawczuk, Olga Kalicka, Anna Karczmarczyk i Józef Pawłowski. W obsadzie pojawiły się także zagraniczne gwiazdy: Giulio Berutti, Iacopo Ricciotti, Andrea Preti oraz Luca Molinari.

 

Helios zaprasza na premierowe seanse filmu „Dziewczyny z Dubaju” już od najbliższego piątku, szczegóły dostępne są pod adresem: www.helios.pl/dzd. Kup bilet już dziś, wybierz najlepsze miejsce w sali i zaoszczędź najwięcej. Tej gorącej premiery nie można przegapić!