Helios
Helios Rozrywka

JUJUTSU KAISEN: 0

JUJUTSU KAISEN: 0” na ekranach kin Helios

 

W piątek, 20 maja odbędą się premierowe seanse filmu "JUJUTSU KAISEN: 0" w ramach cyklu Helios na Scenie. W tej pełnometrażowej produkcji anime zaadaptowano tzw. „tom zerowy” mangi dark fantasy Jujutsu Kaisen autorstwa Gege Akutaniego. Jego bohaterami są znani wszystkim fanom gatunku z wcześniejszych filmów: Maki, Panda i Toge oraz Yuta Okkotsu. Bilety na pokazy w dniach 20-22 maja są już dostępne w sprzedaży!

 

Jako dziecko Rika Orimoto ginie w wypadku drogowym na oczach bliskiego przyjaciela Yuty Okkotsu. „To obietnica. Gdy dorośniemy, pobierzemy się”. Rika staje się zjawą, a Okkotsu, cierpiąc z powodu jej klątwy, pragnie własnej śmierci…

 

Największy czarownik jujutsu, Satoru Gojo, wita go jednak w Liceum Jujutsu. Okkotsu poznaje kolegów z klasy: Maki Zen’in, Togego Inumakiego oraz Pandę, i w końcu odnajduje w sobie determinację: „Chcę móc powiedzieć, że to, że żyję, jest okej”. „Uczęszczając do Liceum Jujutsu, zdejmę klątwę Riki”. W międzyczasie nikczemny użytkownik klątw, Suguru Geto, którego wyrzucono ze szkoły za dokonanie masakry na zwykłych ludziach, ukazuje się przed Okkotsu i resztą. „24 grudnia zorganizujemy Nocną Paradę Stu Demonów”. Geto nawołuje do stworzenia raju wyłącznie dla czarowników jujutsu i rzuca tysiąc klątw na Shinjuku i Kioto, by w ten sposób zlikwidować wszystkich nie-czarowników.

 

Czy Okkotsu uda się ostatecznie powstrzymać Geta? A co ze zdjęciem klątwy Riki…? O tym widzowie przekonają się już 20 maja. Sieć kin Helios zaprasza na premierowe seanse filmu „JUJUTSU KAISEN: 0” na wielkim ekranie. Szczegóły oraz bilety dostępne są pod adresem: www.helios.pl/jujutsukaisen0, a także w aplikacji mobilnej Heliosa. Kup bilet już dziś, wybierz najlepsze miejsce w sali i zaoszczędź najwięcej.