Helios
Helios Rozrywka

Przejmij kino ze swoją paczką!

Przygotowaliśmy dla Was fantastyczną ofertę - możliwość zakupu Seansu Prywatnego. To wyjątkowy pomysł na niepowtarzalnie spędzony czas w znanym sobie gronie!

 

Idea seansów prywatnych narodziła się z troski o Wasz komfort, a także z uszanowaniem Waszej indywidualności. Od 3 lipca w kinach Helios możliwe jest wykupienie seansu na wyłączność i obejrzenie wybranego przez siebie filmu (spośród najciekawszych tytułów ostatnich miesięcy – lista poniżej) w gronie przyjaciół i rodziny. Po uprzednim zakupie seansu (on-line, w aplikacji, kiosku lub kasie), decyzję dotyczącą tytułu trzeba przekazać obsłudze kina przed rozpoczęciem pokazu, dlatego należy przyjść do kina 30 min. przed rozpoczęciem zakupionego seansu prywatnego.

 

Aktualna lista filmów dostępnych w opcji Seansów Prywatnych (kolejność alfabetyczna):

  1. 365 dni
  2. Harley Quinn. Ptaki Nocy
  3. Jak zostałem gangsterem
  4. Najświętsze Serce
  5. Naprzód
  6. (Nie)znajomi
  7. Sala samobójców. Hejter
  8. Swingersi
  9. W lesie dziś nie zaśnie nikt

 

W seansie może wziąć udział nawet jedna osoba lub duża grupa przyjaciół, z zastrzeżeniem, iż zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, liczba widzów nie może być większa niż połowa miejsc dostępnych w sali. Cena minimalna Seansu Prywatnego (do 20 widzów w sali) wynosi 200 złotych. W przypadku zakupu seansu przez internet, doliczana jest opłata internetowa.

 

Już czas przejąć kino z całą paczką i doświadczyć jedynego w swoim rodzaju przeżycia. Do zobaczenia na filmowych seansach w kinach Helios, szczegóły dostępne są w Regulaminie.

Szczegóły na www.helios.pl