Helios
Helios Rozrywka

To nie jest kraj dla wielkich ludzi

Projekt Helios na Scenie kierowany jest do miłośników wydarzeń kulturalnych, do których dostęp często jest trudny oraz kosztowny. To wyjątkowa okazja, aby uczestniczyć w światowych koncertach, spektakularnych sztukach i to na wielkim ekranie.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom chcemy przybliżyć przystępność wydarzeń, które dotąd nie były realizowane na tak szeroką skalę. Sprowadzimy na kinowe sale: koncerty, imprezy LIVE, spektakle teatralne i nie tylko!

 

Najbliższe wydarzenia 23 października godz. 18.00 kino Helios w Lubinie

To nie jest kraj dla wielkich ludzi


Ilu ludzi mieści się w jednym Polaku? One-man show w wykonaniu Rafała Rutkowskiego, który wraz z dramatopisarzem Michałem Walczakiem przygotował dawkę perwersyjnej, niepoprawnej politycznie rozrywki...

 

Kolejne propozycje:

Giselle
28 października zapraszamy na interpretację Giselle w wykonaniu Baletu Królewskiego, opowieścią o zdradzie, mocach nadprzyrodzonych i miłości silniejszej niż śmierć.

Manon Lescaut
Opera, która była pierwszym wielkim sukcesem Pucciniego , po raz pierwszy od 30 lat powraca do Covent Garden w nowej inscenizacji Jonathana Kenta już 11 listopada.

Makbet
Inspirowana szekspirowskim dramatem opera Verdiego, pod batutą Antonio Pappano, z niesamowitą obsadą, w której podziwiać możemy Annę Netrebko, Željko Lučića oraz Ildebrando D’Arcangelo 2 grudnia.

Dziadek do orzechów
Baśniowa opowieść o przyjaźni, poświęceniu i wielkiej odwadze. Piękna muzyka, taniec i scenografia rozgrzeją serca wszystkich widzów w grudniowy przedświąteczny czas. Zapraszamy 16 grudnia.

Kup bilet wcześniej i zaoszczędź!

Na naszych ekranach prezentujemy wybitne spektakle najlepszych teatrów, a także porywające koncerty!

 

Szczegóły na www.helios.pl