Karta sklepu

5th Avenue Revlon - Salon Fryzjerski
Zdrowie, Uroda
poziom 1
76/745-73-54

5th Avenue Revlon - Salon Fryzjerski

5th AVENUE – ODKRYWAMY PIĘKNO KAŻDEJ KOBIETY

Witamy w kobiecym świecie piękna i kreatywności. Wizja i doświadczenie sprawia, że każda kobieta poczuje się tu wyjątkowo. Marka REVLON Professional jest marką obecną w najlepszych salonach na świecie, zdobyła ona uznanie wśród najbardziej wymagających Klientek dzięki swojej jakości, dbałości o piękno i zdrowie włosów.

Oferuje kompletną koloryzację REVLONISSIMO CSM ( z kwasem hialuronowym i proteinami soi),  koloryzację ton w ton - YOUNG COLOR EXCEL oraz maskę koloryzującą NUTRI COLOR CREME.

Intensywną pielęgnację w postaci serii produktów BE FABULOUSE oraz pielęgnację znaną na rynku już od 20 lat - teraz wzbogacona keratyną - EQUAVE, uzupełniona o popularne produkty do stylizacji. Serię PRO-YOU kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji. Kompletną serię produktów do stylizacji STYLE MASTERS stworzoną przez Profesjonalistów dla Profesionalistów, promującą kreatywność i talent dzięki Międzynarodowemu Konkursowi STYLE MASTER.

Oferujemy również wyjątkowe dwa produkty marki UNIQ ONE (Szampon& Balsam oraz pierwszą na rynku Maskę w Sprayu): wyjątkowy, unikalny, jedyny w swoim rodzaju Uniq One - który swoją prostotą i szerokim wachlarzem korzyści przyciąga do siebie rzesze Klientek.

Nie zapomnijmy też o niezastąpionej marce INTRAGEN, która ratuje i zabezpiecza włosy przed wypadaniem.