Karta sklepu

Betty Barclay
Moda
poziom 1
600787240
bettybarclay.com

Betty Barclay

Kolekcje i licencjonowane produkty Betty Barclay są dystrybuowane w ponad 50 krajach świata przez sieć ok. 3.000 wyspecjalizowanych partnerów, sklepów firmowych Betty Barclay, sklepów wielomarkowych oraz najwyższej jakości domach towarowych na wszystkich kontynentach promując filozofię stylu życia marki Betty Barclay.

Kolekcja jest kreowana by zaspokajać potrzeby docelowej grupy odbiorców i tworzona przez entuzjastyczny zespół projektantów stanowiące kombinację kreująca unikalną markę, gotową by sprostać międzynarodowym standardom!

Grupa Betty Barclay oznacza wysoką jakość, nowoczesność, wyjątkowość i autorytet. Styl życia, łączący interesy i przyjemności. Styl dla nowoczesnej kobiety cieszącej się modą i kobiecością. Jako jedna z wiodących firm odzieży damskiej w Europie, nasze marki: Betty Barclay, Gil Bret i Vera Mont oferują atrakcyjną modę z wysokim potencjałem identyfikacji z marką.

Jesteśmy firmą działającą międzynarodowo z główną siedzibą - centrum kreatywności i serwisu - zlokalizowaną w Nussloch w pobliżu Heidelbergu.