Karta sklepu

Dobosz Akademia
Usługi
poziom 3
505-045-558
doboszakademia.pl

Dobosz Akademia

Dobosz Akademia Angielskiego to zupełnie inna, nowoczesna akademia angielskiego w Cuprum Arena, w której uczymy języka w sposób nieskrępowany, odważny i innowacyjny.

Nasza kadra to pasjonaci nauczania angielskiego – kreatywni, otwarci i w naturalny sposób zarażający językiem angielskim. Nie korzystamy z książek – mamy tablety, tablice interaktywne, magic carpet oraz własne materiały dołączane do naszych segregatorów.

Wykorzystujemy metodę Total Active English, której celem jest zaangażowanie osób uczących się do aktywnej nauki tak, aby mówili jak najwięcej, z użyciem jak największej ilości słów i z użyciem najważniejszych zagadnień gramatycznych. Wierzymy, że learning by doing – uczenie się poprzez robienie – przynosi najlepsze rezultaty.
 
W naszej ofercie znajdują się różnego typu zajęcia, dlatego każdy z łatwością znajdzie formę nauki dostosowaną do swoich potrzeb. Mamy zajęcia dla całej rodziny, dla dzieci i młodzieży, dla dorosłych, maturzystów, lekcje indywidualne, kursy specjalistyczne a także Sobotni Klub z Angielskim czy English Pub.

W akademii panują komfortowe warunki, ponieważ nasze sale zajęć zupełnie nie przypominają tradycyjnych klas. Uczestnicy zajęć mogą czuć się zrelaksowani jak w domu, a dzieci jak w sali zabaw. Takie warunki sprawiają, że nauka staje się przyjemnością, a na efekty nie trzeba długo czekać.