Karta sklepu

Lidl
Artykuły Spożywcze
poziom 0
lidl.pl

Lidl

Sklep Lidl zlokalizowany w Galerii Cuprum Arena to idealne miejsce na codzienne zakupy.

Szeroka oferta sklepu skierowana jest do osób, które poszukują produktów wysokiej jakości, w atrakcyjnych, niskich cenach. W asortymencie znajdziecie Państwo zarówno artykuły spożywcze od najlepszych polskich i europejskich dostawców dostępne w stałej albo promocyjnej ofercie pod hasłem kulinarnych tygodni tematycznych, m.in. wędliny „Pikok”, mięso „Rzeźnik”, produkty eko z linii BIO czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”, a także szeroki wybór produktów przemysłowych i odzieży. Warto wstąpić także po pyszne, ciepłe i chrupiące pieczywo prosto z pieca, które specjalnie dla Państwa odpiekamy przez cały dzień.

Ważna informacja dla wszystkich zmotoryzowanych – parking sklepu jest wspólny z parkingiem galerii, a przy dokonaniu zakupów w naszym sklepie otrzymują Państwo godzinę parkowania GRATIS!

Duże zakupy? To nie problem! Przy wejściu do sklepu znajdują się wózki zakupowe, a windy usytuowane tuż przy wyjściu dowiozą Państwa wygodnie na parking, gdzie można bez problemu pozostawić wózek - wózkownie znajdują się na każdym poziomie parkingu.

Zapraszamy na zakupy!

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Niedziela - 08.30 - 21.30