Karta sklepu

Outhorn
Sport i Rekreacja
poziom 2
727-021-814
outhorn.com

Outhorn

ALL DAY ACTIVE. Aktywni i modni cały czas, w każdy momencie dnia! W drodze do pracy, na spotkaniu z przyjaciółmi, podczas jazdy na rolkach lub longboardzieprzez park czy przemierzając ścieżki rowerowe. To koncept marki OUTHORN, adresowanej do wszystkich szukających modnych, funkcjonalnych, wygodnych i dopasowanych do każdej sylwetki ubrań. 

Oferta marki OUTHORN to odpowiedź dla tych, którzy w miejskiejprzestrzeni chcą się wyróżnić i poczuć wyjątkowo. OUTHORN inspiruje do aktywności i zaprasza do świata stylu athleisure. Łącząc modę i sport tworzy gamę produktów tj.: kurtki, softshelle, bluzy, swetry, szorty, spodnie oraz akcesoria m.in. saszetki, kosmetyczki, butelki do wody, karimaty, plecaki, torby. Modne i praktyczne, ubrania dające swobodę ruchu, optycznie kształtujące sylwetkę, wpisane w trend athleisure. Ten styl odnosi się do sportu i czasu wolnego, które tłumaczą całą jego ideę. Jego istota tkwiw umiejętności zestawienia rzeczy na pierwszy rzut oka niekoniecznie pasujących do siebie.Odzież przeznaczona do treningów i aktywności sportowych jestnoszona w miejscach takich jak w praca, szkoła lub podczas spotkań towarzyskich. To elementy odzieży fitness, które„wychodzą” z siłownii stają się częścią codziennego życia. Jeśli do pracy lub na wieczorne spotkanie śmiało wybierasz sportowe spodnie z lampasami, taśmami lub trampki, które odważnie zestawiasz z płaszczem to jesteś w trendzie althleisure.

MarkaOuthornmówi „mix and match”. Łączy ciekawe formy, faktury, a jej stylizacje są niewymuszone. Outhorn podąża za zmieniającym się światem, modą także na poziomie osobowości marki. Dlatego ULTRA VIOLET, kolor roku 2018 według Pantone, stał się także przewodnim kolorem koncepcji kreatywnej marki na ten rok!

Marka OUTHORN nigdy nie mówi „stop”. Ciągle się rozwija… i zmienia.

Witaj w świecie marki OUTHRORN!

**

OUTHOR to marka należąca do firmy OTCF SA.