Julia Roberts

Julia Roberts twarzą nowej kampanii Calzedonia 2019

 

Trwająca już od sześciu lat współpraca będzie kontynuowana w sezonie jesień-zima 2019/20. Gwiazda Hollywood, która wcielała się w różne typy kobiet, tym razem wystąpi w spocie stworzonym przez włoskiego reżysera Ago Paniniego, który pracował już z Julią przy podobnym projekcie w 2014 roku.

 

WSZYSTKIE DROGI PROWADZĄ DO WERONY

 

Bohaterami spotu są oczywiście Julia oraz... sklepy Calzedonia. Aktorka zagląda do lokacji na całym świecie i spotyka się z ciepłym przyjęciem obsługi jak każdy inny klient. Te odwiedziny stają się podróżą poprzez różne style. Głównym miejscem akcji jest sklep w Weronie – to tam powstała Calzedonia i do dziś w tym włoskim mieście znajduje się siedziba główna firmy.

 

JESIENNO-ZIMOWE MUST HAVE

Kluczowymi produktami w nowej kampanii są trzy modele rajstop. Pierwszy to pepitka - ponadczasowy symbol stylu i jeden z najmodniejszych wzorów kolekcji jesień – zima. Drugi ma charakterystyczny, ciemnozielony kolor, łącząc kropki z geometrycznym akcentem. Trzeci to nowość w kolekcji - ciepłe i wygodne rajstopy z dodatkiem kaszmiru, idealne na zimowe chłody.

 

Kampania będzie towarzyszyć nam we wszystkich kanałach komunikacji. Oprócz spotu telewizyjnego przygotowano wiele materiałów digitalowych, które będą pokazywały najciekawsze momenty zza kulis.