Duka
Duka Wyposażenie Wnętrz

Krog

NOWA PROPOZYCJA MARKI DUKA
NA SEZON LETNI ZACHWYCA NAS NIEBANALNYM
DESIGNEM I DOSKONAŁĄ JAKOŚCIĄ WYKONANIA.


Kolekcję KROG wyróżnia minimalistyczne zdobienie, które nadaje naczyniom wyjątkowego szyku i elegancji. Inspiracją do powstania kolekcji jest malowniczy region
Falsterbo położony w południowej Szwecji.  KROG zachwyca swoją prostotą oraz świetnym połączeniem kolorystycznym. Wyrazisty akcent skutecznie przyciąga naszą uwagę, przywodząc na myśl morską głębię.
KROG wprowadza do naszego dnia spokój oraz chwilę na relaks i odpoczynek. Kolekcja jest ręcznie robiona, co ukazuje naturalność i surowość klasyczną dla skandynawskiego stylu.

Marka DUKA niezmiennie wprowadza najwyższy poziom szwedzkiego stylu i wyszukanego designu do naszych domów.  Nowa, designerskakolekcja KROG została zainspirowana południem Szwecji, rejonem Falsterbo. Piękna natura, pyszne jedzenie, cudowni ludzie i zapierające dech w piersiach zachody słońca nad morzem. Pełne minimalistycznej elegancji naczynia o wyrazistych kolorach sprawią, że każdy stół nabiera wyjątkowego skandynawskiego szyku. Na serię KROG składa się ręcznie robiona porcelanowa zastawa stołowa o nieregularnym rancie ozdobionym linią w kolorze indygo. W serii odnajdziemy: talerze i miski w trzech rozmiarach dopasowane do rozmaitych potrzeb i okazji, różne rodzaje półmisków oraz talerz głęboki. Dostępne będą również kubek oraz filiżanka ze spodkiem.

Wszystkie elementy utrzymane są w kolorystyce kolekcji oraz nawiązują do charakterystycznego motywu kropki. Uzupełnieniem serii jest garnek żeliwny BJORN, idealny do gotowania, duszenia i zapiekania. W ofercie również kolekcja szkła o klasycznym kształcie MALMO. Wyróżnia się zdobieniem przy rancie, grubą kreską o nieregularnym kształcie w kolorze indygo. Zdobienie ma artystyczny styl – wygląda jak pociągnięcie pędzlem. Składa się z elementów nieodłącznych podczas letnich wieczorów: kieliszka, szklanki oraz dzbanka.

KROG jest to kolekcja limitowana, która będzie dostępna w sklepach DUKA od początku sierpnia 2019 roku.  

 

Dodatkowych informacji z przyjemnością udzielą Państwu:
Agnieszka Skonecka
PR & Brand Manager
DUKA International S.A.
agnieszka.skonecka@duka.com
+48 664 041 607