Helios
Helios Rozrywka

27. finał WOŚP

Helios gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

 

J uż w najbliższą niedzielę, 13 stycznia, odbędzie się 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku do grona darczyńców dołączył także Helios, przekazując na aukcje charytatywne trzy roczne karnety upoważniające do codziennych wejść na dowolnie wybrane seanse we wszystkich kinach sieci w całej Polsce.

 

Od 27 lat druga niedziela stycznia to wyjątkowa okazja do dzielenia się i pomagania. Już 13 stycznia odbędzie się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

 

Do grona darczyńców dołączyła ogólnopolska sieć kin Helios, przygotowując nie lada gratkę dla pasjonatów polskiej i światowej kinematografii. W ramach trzech aukcji charytatywnych będzie można wylicytować niepowtarzalne karnety upoważniające do codziennych wejść (jedno dziennie) na seanse filmowe we wszystkich 46 multipleksach sieci przez cały rok. Licytacje w serwisie Allegro trwać będą do poniedziałku, 14 stycznia.

 

Licytacje zapowiadają się naprawdę emocjonująco, to nie lada gratka dla każdego kinomana. Całkowity dochód z każdej z trzech aukcji sieci kin Helios dostępnych pod adresem: https://aukcje.wosp.org.pl/listing?sellerId=54873741 automatycznie trafi na konto Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pomaganie jest dziecinnie proste. Szczegóły dostępne są także pod adresem: www.helios.pl/wosp.