Helios
Helios Rozrywka

Agent Kot

Wyreżyserowana przez zdobywców Oscara – braci Lauenstein – animacja zawita na ekranach kin Helios już w najbliższy piątek, 14 czerwca. Ta pełna gagów oraz sympatycznych bohaterów komedia (prawie)sensacyjna z łatwością podbije serca widzów w każdym wieku!

 

Kotka Roxi marzy, by zostać agentką i brać udział w sekretnych misjach. Szansa na to pojawia się, kiedy w okolicy jej domu dochodzi do zuchwałych kradzieży, a ona sama przypadkowo zostaje wciągnięta w kryminalną intrygę. Na przekór kłopotom postanawia wziąć sprawy w swoje pazurki i schwytać rabusiów. Szczęśliwie, nie jest sama, bo na swojej drodze spotyka brawurową ekipę pomocników.

 

W ten sposób szeregi samozwańczych „detektywów” zasilają: wyszczekany pies Elvis, który niejednemu dał w kość, osioł Eustachy – mistrz kamuflażu o cyrkowych zdolnościach oraz neurotyczny kogut Ferdek – niezrównany i lekko niezrównoważony specjalista w dziedzinie ucieczek z kurnika. Wszyscy oni łączą siły w walce ze złem i ruszają tropem bandytów. Coś jednak idzie nie tak i to nasi bohaterowie zostają… uznani za szajkę złodziei! Ścigani przez policję, „agenci ściśle fajni” zrobią wszystko, by złapać przestępców i oczyścić swoje dobre imię.

 

Widzowie kin Helios będą mogli dołączyć do Roxi i jej przyjaciół w sekretnej misji zwierzaków domowych. Poznają futrzaki, które nie grają w pchełki, ponieważ właśnie prowadzą śledztwo i ścigają przestępców! A może tylko tak im się wydaje…? Helios zaprasza na pozytywne pokazy filmu „Agent Kot” od 14 czerwca, bilety na premierowe seanse dostępne są w kasach kin w całej Polsce oraz na stronie: www.helios.pl/agentkot.