Helios
Helios Rozrywka

Co nowego w kinie Helios?

Co nowego w kinie Helios? – Przegląd filmowych nowości

 

W tym tygodniu sieć kin Helios zaprasza na premierowe pokazy filmu akcji „Spider-Man: Daleko od domu” i horroru „Midsommar. W biały dzień”. Ponadto w weekend na widzów czekać będą także przedpremierowe seanse muzycznej komedii „Yesterday”.

W najnowszym filmie „Spider-Man: Daleko od domu” Peter Parker - superbohater z sąsiedztwa przyłącza się do swych najlepszych przyjaciół – Neda, MJ i reszty, by wspólnie wyruszyć na europejskie wakacje. Jednak kiedy Peter – z wielkimi oporami – decyduje się pomóc Nickowi Fury’emu odkryć sekret tajemniczych ataków, które pustoszą kontynent, jego plan porzucenia wcielenia Spider-Mana na kilka tygodni nie udaje się.

 

Fani mocnych wrażeń z pewnością wybiorą horror „Midsommar. W biały dzień”. Dani (Florence Pugh) i Christian (Jack Reynor) biorą udział w wakacyjnej wyprawie na północ Skandynawii. Tam, w odciętej od świata wiosce, raz na 90 lat obchodzone jest prastare święto związane z letnim przesileniem. Wyprawa na dziewięciodniowy festiwal z początku wygląda na beztroską wycieczkę do krainy, w której nigdy nie zachodzi słońce. Jednak celebrowane w sielskiej scenerii obrzędy z czasem przybierają nieoczekiwany, coraz dziwniejszy obrót.

 

Ponadto, w ten weekend fani The Beatles będą mogli zobaczyć jak wyglądałby świat, gdyby wymazano z historii rocka piosenki tego kultowego zespołu. Laureat Oscara - Danny Boyle, zjednoczył siły z uwielbianym na całym świecie scenarzystą Richardem Curtisem. Efektem tego unikalnego połączenia jest powstanie „Yesterday” – komedii, w której nikt poza głównym bohaterem nie zna piosenek legendarnej czwórki muzyków z Liverpoolu.

 

Wielbicielom kina familijnego Helios oferuje pokazy drugiej części wielkiego przeboju „Sekretne życie zwierzaków domowych”, a także perypetie kotki Roxi w animacji „Agent Kot”. Zaś miłośnikom thrillerów sieć poleca seanse polskiego filmu „Ja teraz kłamię” oraz najnowszej produkcji Luca Bessona – „Anna”.

 

Helios zaprasza również do wzięcia udziału w konkursie „Filmowe wakacje z Heliosem”. Kreatywni widzowie mogą zawalczyć o atrakcyjne zestawy kinomana, a także wakacje marzeń o wartości 10 000 złotych! Aby wziąć udział w akcji wystarczy kupić i zachować bilety na trzy różne filmy, wykonać zdjęcie inspirowane sceną z filmu, który wyświetlany był w kinach Helios w trakcie trwania akcji oraz wypełnić zgłoszenie konkursowe dostępne na stronie www.helios.pl/wakacje2019. Zgłoszenia przyjmowane są do 1 września 2019.

 

Filmowe emocje to wspaniały pomysł na niezapomniany czas w gronie rodziny i przyjaciół. Szczegółowe informacje, aktualny repertuar oraz opcja zakupu biletów dostępne są na stronie: www.helios.pl. Do zobaczenia na pozytywnych seansach!

 

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 47 kinami mającymi łącznie 269 ekranów i ponad 52 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialnych w Polsce, działającej w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej” i czasopism), reklamy zewnętrznej (lider rynku - AMS), Internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda). Helios został nagrodzony Godłem Teraz Polska w kategorii USŁUGI oraz tytułem Created in Poland Superbrands w kategorii KINA.