Helios
Helios Rozrywka

Filmowe premiery

Sieć kin Helios zaprasza na filmowe premiery

 

W najnowszym repertuarze kin Helios każdy znajdzie idealną propozycję dla siebie. Zadowoleni będą zarówno fani mocnych filmowych wrażeń, jak i miłośnicy kultowych animacji, gdyż w tym tygodniu sieć zaprasza między innymi na premierowe pokazy horroru „Upiorne opowieści o zmroku” oraz czwartą część światowego hitu „Toy Story”.

Na widzów czekają premierowe seanse jednego z najbardziej wyczekiwanych horrorów roku - „Upiorne opowieści o zmroku” – najnowsze, wizjonerskie dzieło wyobraźni laureata Oscara Guillermo del Toro – twórcy przełomowych obrazów: „Kształt wody” i „Labirynt Fauna”. Na fanów mocnych filmowych wrażeń czeka także horror „Annabelle wraca do domu” – kolejna odsłona bijącej rekordy popularności na całym świecie serii.

 

Miłośnicy mocnych filmowych wrażeń z pewnością docenią seanse filmu „Szybcy i wściekli: Hobbs
i Shaw”. Po ośmiu przebojowych produkcjach, które zarobiły na całym świecie prawie 5 miliardów dolarów, przyszedł czas na pierwszy autonomiczny film, w którym Dwayne Johnson i Jason Statham ponownie wcielają się w postacie Luke’a Hobbsa i Deckarda Shawa.

 

Helios poleca także kino familijne! Najmłodszych widzów z pewnością ucieszą premierowe seanse kontynuacji kultowej animacji „Toy Story”. Wyreżyserowany przez Josha Cooleya i wyprodukowany przez Jonasa Riverę oraz Marka Nielsena film wytwórni Disney Pixar powraca na ekrany kin już po raz czwarty. Na ekranach Heliosa zobaczyć można także kontynuację pozytywnej animacji „Wilk w owczej skórze 2” oraz najnowszą wersję kultowego filmu „Król Lew”.

 

Filmowe emocje to znakomity pomysł na niezapomniany czas w gronie rodziny i przyjaciół. Szczegółowe informacje, aktualny repertuar oraz opcja zakupu biletów dostępne są na stronie: www.helios.pl. Do zobaczenia na sierpniowych seansach!