Helios
Helios Rozrywka

Jak poślubić milionera?

Kobiecy wieczór w najlepszym wydaniu!
 

J eden z tych obrazów, przy których uśmiech gości na twarzach wszystkich pań, film podnoszący nastrój, pełen ciekawych zwrotów akcji i doskonałej gry aktorskiej. „Jak poślubić milionera?” Odpowiedź na to i wiele innych pytań znajdziemy w najnowszej propozycji Kina Kobiet, na które sieć kin Helios zaprasza w dniach: 9, 11 lub 12 grudnia
(w zależności od wybranego miasta).

 

Główni bohaterowie filmu zamiast czekać, aż ślepy los ześle im upragnioną miłość, biorą sprawy w swoje ręce i zapisują się na kurs gwarantujący im znalezienie drugiej połówki. Oczywiście jeśli przy okazji okaże się, że wybranek serca jest milionerem, nikt nie będzie przecież składać reklamacji. Czy faktycznie istnieją sprawdzone metody uwodzenia, które działają na wszystkich mężczyzn? Co można, a czego absolutnie nie wolno robić na pierwszej randce? Niewątpliwie czeka nas kobiece kino pełne ciekawych tematów!

 

„Podczas takich wieczorów po przekroczeniu progu kina Helios czuję, że znalazłam się we właściwym miejscu i o właściwym czasie” – tak skomentowała ostatnie spotkanie Kina Kobiet jedna z jego uczestniczek. Pozytywny odbiór tej cyklicznej imprezy sieć kin Helios zawdzięcza przede wszystkim świetnej atmosferze panującej przed projekcją. Mamy, córki, siostry, przyjaciółki, koleżanki – kobiece grono wypełnia sale i bawi się przednio podczas licznych konkursów. Multum nagród, żartów, smaczna przekąska – Kino Kobiet stanowi gwarancję rewelacyjnej zabawy. Podczas najbliższych, przedświątecznych seansów nie zabraknie konkursu specjalnego, który wyróżnia się pewnym warunkiem uczestnictwa. Chcąc wziąć w nim udział, należy pamiętać tym razem o stroju… Mikołaja. 


Bilety na grudniowe seanse są już dostępne online oraz w kasach kin w całej Polsce!