Helios
Helios Rozrywka

Liga Mistrzów UEFA

Za nami pierwsze mecze ćwierćfinałów. Zgodnie
z przewidywaniami wszystkie spotkania stały na mistrzowskim poziomie. Nie brakowało emocji rodem z najlepszych filmów akcji, niewykorzystanych sytuacji, ale przede wszystkim najwyższych piłkarskich emocji! To właśnie jest absolutna kwintesencja najlepszych klubowych rozgrywek świata.

 

Skład wielkiego finału Ligi Mistrzów rozstrzygnie się już wkrótce, na ekranach kin Helios! Wraz partnerem seansów – Telewizją Polsat, Helios będzie transmitować wybrane mecze od fazy ćwierćfinałowej, aż do finału, który rozegrany zostanie 1 czerwca na stadionie Wanda Metropolitano w Madrycie. Chociaż nikt jeszcze nie wie, kto zagra w wielkim finale, to po przebiegu dotychczasowych rozgrywek pewne jest to, że nie zabraknie sportowej walki na najwyższym poziomie do samego końca!

 

Najbliższe transmisje na ekranach kin Helios:

16 kwietnia, godz. 20:45 Juventus Turyn – Ajax Amsterdam

17 kwietnia, godz. 20:45 Manchester City – Tottenham Hotspur

 

Przed Widzami wyjątkowe, sportowe emocje! Sieć kin Helios zaprasza wszystkich fanów piłkarskich wrażeń na brawurowe, sportowe spotkania najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych na świecie. Bilety dostępne są pod adresem: www.helios.pl/liga_mistrzow oraz w kasach kin Helios w całej Polsce.