Helios
Helios Rozrywka

Maraton Gwiezdnych Wojen

Międzyplanetarna podróż z Heliosem!

 

2 0 grudnia, godzinę przed północą, sieć kin Helios zaprasza fanów ponadczasowej klasyki fantasy na pokaz trzech ostatnich tytułów z sagi George’a Lucasa. Tej nocy moc z pewnością będzie z Wami!

 

Luke Skywalker, Yoda, Anakin Skywalker, Obi-Wan Kenobi, Leia, Han Solo, R2-D2, C3PO, Chewbacca... Co ich łączy? Każde z nich po tułaczce dawno temu, w odległej Galaktyce, na błotnistych, piaszczystych czy też ognistych planetach, chciałoby usiąść
w wygodnym fotelu w sali kinowej i obejrzeć kultowe Gwiezdne Wojny, popijając przy tym Pepsi, Mirindę, 7up lub Ice Tea.


Nocny Maraton Filmowy rozpoczną Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy. W tej części sagi Imperium zastępuje Najwyższy Porządek, który chce przejąć władzę nad Galaktyką. Następnie zobaczymy Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi, bezpośrednią kontynuację Przebudzenia Mocy, w której Rey odnajduje Luke’a Skywalkera, by namówić go na powrót i walkę z Najwyższym Porządkiem… Końcówka maratonu nie pozwoli Wam zmrużyć oka! Wyświetlimy premierowo Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie. Nadszedł czas na ostateczną batalię między jasną i ciemną stroną mocy!

Żeby załapać się na międzyplanetarną podróż, nie trzeba być wybrańcem! Wystarczy odwiedzić kasę kina Helios lub wylądować na stronie  www.helios.pl/nmf_gwiezdnewojny
i zaopatrzyć się w gwiezdną przepustkę. Galaktyczny Senat Heliosa zadba o to, by podczas maratonu z emocji nie zaschło Wam w gardle. Do każdego biletu nabytego w kasie kina dołączymy kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up lub Ice Tea), zakupionego w barze kina Helios.