Helios
Helios Rozrywka

Miszmasz czyli Kogel Mogel 3

Premiera trzeciej części kultowej serii „Kogel Mogel”, na którą czekaliśmy niemal 30 lat, zbliża się wielkimi krokami! Film trafi do kin 25 stycznia, a już dziś możecie kupić bilety na pierwsze seanse w kasach naszych kin.

Jak zamienić pomidor w broń masowego rażenia? Kto sypia z Szakirą? I kto morduje na wsi krasnoludki? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w nowej, zwariowanej komedii Ilony Łepkowskiej (scenariusz), Kordiana Piwowarskiego (reżyseria) i firmy MTL Maxfilm: „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”!

Wszystkich, którzy niejedne Święta spędzili oglądając poprzednie części komedii w rodzinnym gronie i którzy czekają na kontynuację przygód Kasi i rodziny Wolańskich, ucieszy specjalna propozycja naszej sieci kin: od 6 grudnia w sprzedaży są dostępne vouchery prezentowe na seanse „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” w cenie 21 złotych. Ten idealny świąteczny prezent będzie można zrealizować przez 2 tygodnie po wejściu filmu do kin.

Na ekranie doborowa obsada: doskonale znani z poprzednich części Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Katarzyna Łaniewska, Jerzy Rogala, Wiktor Zborowski, Paweł Nowisz, oraz Aleksandra Hamkało, Nikodem Rozbicki, Maciej Zakościelny, Katarzyna Skrzynecka, Anna Mucha, Małgorzata Rożniatowska, Joanna Jarmołowicz, Wojciech Solarz, Mayu Gralińska-Sakai, Mikołaj Roznerski, Michalina Sosna i Jakub Kucner.

Zapraszamy do zakupu voucherów w kasach naszych kin w całej Polsce, tej premiery absolutnie nie można przegapić!