Helios
Helios Rozrywka

Narodziny gwiazdy

Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem w holu kina oraz sali kinowej.

12 grudnia 2018 - zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Zagramy dla Was niezwykle emocjonujący film "Narodziny gwiazdy" z udziałem i w reżyserii Bradleya Coopera, któremu partneruje Lady Gaga - moc muzycznych wzruszeń gwarantowana!

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski – poznasz na naszym babskim seansie! Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę wzruszeń.

MOTYW WIECZORU:
Sweterki ze świątecznym motywem Puśćcie wodze fantazji! Liczymy na Waszą kreatywność!

NAGRODA GŁÓWNA:
Auto na weekend z pełnym bakiem ufundowane przez MM CARS LUBIN.

NAGRODY:

indywidualny program dietetyczny od DOBRY DIETETYK ALEKSANDRA HUSAR
zestawy upominkowe od perfumerii Douglas
książki od Wydawnictwa PASCAL
zestawy kosmetyków naturalnych od KWIAT KOBIECOŚCI
bon na bieliznę wartości 100 zł do SALONU JÓZEFKI
zestawy kosmetyków marki BIOTANIQE
bilety na operę Straszny Dwór od Events Factory
zestawy upominkowe od MM Cars Lubin
zaproszenia na depilację 6 stref od Depil Concept
książki od wydawnictwa Rebis

Nasi Partnerzy zapraszają do holu kina już od godz. 17:30!

A przed seansem spotkanie z gościem specjalnym:

Czy można wymarzyć sobie coś bardziej odpowiedniego na długie zimowe wieczory niż dobrą książkę pod kocykiem w towarzystwie gorącej herbaty z miodem ? ;-)

Zapraszamy wszystkie Panie na wyjątkowe spotkanie literackie z panią Danutą Sadownik – pisarką, psychoterapeutką, pedagogiem kultury, autorką licznych artykułów naukowych i powieści głównie o kobietach - „A ty dokąd ?”, „Gdzie jesteś?” „Szkolne tango”. W swoich książkach porusza temat zawiłości ludzkiej duszy, jej pięknych, ale też i ciemnych stron. 

Książka "A ty dokąd" znalazła swoje miejsca na półkach z literaturą polską w Narodowej Bibliotece Królewskiej oraz w Bibliotece Miejskiej w Aarhus w Danii. A tymczasem Pani Danuta pracuje nad kolejnym tomikiem "Muszki owocówki", który powinien się ukazać z początkiem stycznia.

 

https://www.helios.pl/31,Lubin/KinoKobiet/