Helios
Helios Rozrywka

Oszustki

Brawurowa komedia i moc atrakcji w Kinie Kobiet!

 

K ino Helios zaprasza na kolejną odsłonę Kina Kobiet. Już 12 czerwca na ekranach zagości znakomita komedia „Oszustki” w gwiazdorskiej obsadzie. Tradycyjnie, na Panie czekać będzie moc atrakcji, konkursów oraz doskonałej zabawy.

 

W brawurowej komedii z udziałem Anne Hathaway („Interstellar”, „Diabeł ubiera się u Prady”), Rebel Wilson („Pitch Perfect”, „Druhny”) i Alexa Sharpa („Jak rozmawiać
z dziewczynami na prywatkach”), młody milioner stanie się obiektem rywalizacji dwóch oszustek, zarabiających na życie wyłudzaniem pieniędzy od zamożnych mężczyzn…

 

Najpierw była „Opowieść do poduszki”, z Davidem Nivenem
i Marlonem Brando. Potem „Parszywe dranie”, z Michaelem Cainem i Stevem Martinem. Oba te filmy to dziś klasyka komedii. „Oszustki” odwracają schemat – tym razem to kobiety będą rywalizować o względy milionera!

 

Zawsze w jednym z konkursów organizowanych przed seansem należy wziąć pod uwagę konkretny „warunek” odnośnie dodatków i ubrań. Na najbliższe seanse Helios zaprasza fanki cyklu w czerni - motywem czerwcowego wieczoru będą sukienki inspirowane wyglądem bohaterek filmu na plakacie!

 

Kino Kobiet to jedyna taka impreza skupiona wokół kobiet, na Panie czeka moc konkursów i liczne atrakcje. Do zobaczenia podczas czerwcowych seansów z filmem „Oszustki”!