Helios
Helios Rozrywka

Premierowe seanse

Kino Helios zaprasza widzów na filmowe nowości! W tym tygodniu na ekranach zadebiutują między innymi: pozytywna komedia „Yesterday” oraz przerażający horror „Annabelle wraca do domu”. Kinomani będą mogli zobaczyć także brawurowy film „Spider-Man: Daleko od domu” i animację „Sekretne życie zwierzaków domowych 2". Ponadto w czwartek, 18 lipca odbędą się przedpremierowe seanse kultowego filmu „Król Lew” w nowej, fabularnej odsłonie!

 

Od najbliższego piątku, 12 lipca na ekranach kin Helios zagoszczą premierowe seanse komedii muzycznej „Yesterday”. Laureat Oscara Danny Boyle („Slumdog. Milioner z ulicy”, „Steve Jobs”) łączy siły z uwielbianym na całym świecie scenarzystą Richardem Curtisem („Notting Hill”, „To właśnie miłość”) w nowej produkcji wytwórni Working Title! Film opowiada historię młodego mężczyzny, który budzi się w świecie, gdzie nikt oprócz niego nie zna piosenek Beatlesów…


W tym tygodniu premierę ma także „Annabelle wraca do domu” - kolejna odsłona serii horrorów bijącej rekordy popularności na całym świecie. Demonologowie Ed i Lorraine Warren chcą za wszelką cenę uniemożliwić Annabelle dokonywanie kolejnych okrutnych czynów. Przywożą opętaną lalkę do zamkniętego pokoju z niezwykłymi przedmiotami w swoim domu.


W najnowszym filmie „Spider-Man: Daleko od domu” Peter Parker - superbohater z sąsiedztwa - przyłącza się do swych najlepszych przyjaciół, by wspólnie wyruszyć na europejskie wakacje. Jednak kiedy Peter – z wielkimi oporami – decyduje się pomóc Nickowi Fury’emu odkryć sekret tajemniczych ataków, które pustoszą kontynent, jego plan porzucenia wcielenia Spider-Mana na kilka tygodni nie udaje się.


Na ekranach kin Helios widzowie mogą także podziwiać drugą część wielkiego przeboju „Sekretne życie zwierzaków domowych". Pierwsza odsłona animacji cieszyła się gigantyczną popularnością na całym świecie, ściągając do kin tłumy widzów. Zachwytu nie kryli także krytycy filmowi! Przed widzami Heliosa dalsze losy najsłodszych zwierzaków świata, które, gdy tylko zamykamy drzwi, prowadzą swoje pełne przygód sekretne życie!

 

 

 

18 lipca odbędą się seanse przedpremierowe jednej z najpiękniejszych opowieści w dziejach kina – historii „Króla Lwa”. Po 25 latach od premiery kultowej animacji Jon Favreau ponownie zabierze widzów na afrykańskie sawanny… Simba jest młodym, prawowitym następcą tronu po swoim ojcu – królu Mufasie. Jednak nie wszyscy mieszkańcy królestwa cieszą się z jego narodzin. Następcą Mufasy był bowiem dotąd jego brat – Skaza, który nie zamierza tak łatwo oddać władzy. Knując spisek i posuwając się do zdrady, doprowadza do tragedii, w wyniku której to jemu przypada w udziale tron. Simba zostaje wygnany, ale pozostając wierny naukom swojego ojca, bierze sobie do serca swoje królewskie przeznaczenie. Z pomocą dwójki nowopoznanych przyjaciół zamierza odzyskać należne dziedzictwo. Wcześniej musi jednak odszukać swoją drogę ku dorosłości…

 

Już w najbliższy piątek (12 lipca), specjalnie z myślą o wszystkich kochających się bać, w kinach Helios zaprezentowany zostanie Maraton Annabelle z premierą filmu „Annabelle wraca do domu”. To będzie przerażająca uczta filmowa dla najbardziej wymagających miłośników tego gatunku! Tak mocna dawka obezwładniającego strachu (kinomani zobaczą aż cztery znakomite horrory podczas jednej nocy) jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli zasnąć z powodu mrożących krew w żyłach filmowych wrażeń.

 

W przyszłym tygodniu kinami Helios w całej Polsce ponownie zawładnie uwielbiany przez Panie cykl - Kino Kobiet! 17 lipca wyświetlona zostanie poruszająca, słodko-gorzka opowieść o kobiecie w dojrzałym wieku – „Gloria Bell” z niesamowitą Julianne Moore w roli głównej. Główna bohaterka filmu nic sobie nie robi z oczekiwań innych na temat tego, jak powinna wyglądać, czy zachowywać się kobieta w jej wieku. Skacze na bungee, uwielbia podróże, a wieczorami szaleje na parkiecie. Gdy się na nią patrzy, aż chce się żyć! I choć jej dorosłe dzieci mają dla niej coraz mniej czasu, były mąż znajduje młodszą partnerkę, a nowy romans okazuje się daleki od ideału, Gloria nie planuje obrażać się na swój los. Tradycyjnie poza seansem, na fanki Kina Kobiet czekać będą także rozmaite atrakcje oraz liczne konkursy.

 

Filmowe emocje to wspaniały pomysł na niezapomniany czas w gronie najbliższych. Szczegółowe informacje, aktualny repertuar oraz opcja zakupu biletów dostępne są na stronie: www.helios.pl. Do zobaczenia!