Helios
Helios Rozrywka

Premierowe seanse

W tym tygodniu sieć kin Helios zaprasza na premierowe pokazy filmów „Piłsudski” i „Wyprawa Magellana”, a także przedpremierowe seanse animacji „Angry Birds 2 Film”. Wśród tytułów, których absolutnie nie można przegapić są także: rodzinny film „Toy Story 4”, najnowsza produkcja Patryka Vegi „Polityka” oraz horror „To: Rozdział 2”.

 

Moc filmowych emocji czeka na kinomanów, którzy w najbliższych dniach odwiedzą kina sieci Helios w całej Polsce. Już w piątek na ekranach zadebiutuje „Piłsudski” z Borysem Szycem w tytułowej roli. Jest rok 1901. Józef Piłsudski „Ziuk” po brawurowej ucieczce ze szpitala psychiatrycznego ponownie staje na czele polskiego podziemia niepodległościowego. Przez zachowawczych członków Polskiej Partii Socjalistycznej uważany za terrorystę, Piłsudski wraz z najbliższymi współpracownikami nie cofnie się przed niczym by osiągnąć swój cel: niepodległą Polskę.

 

Wielbicielom rodzinnych animacji z pewnością spodobają się seanse „Wyprawy Magellana”. W 1519 r. flota pięciu potężnych okrętów opuszcza Sewillę pod dowództwem odważnego podróżnika – Ferdynanda Magellana. Trzy i pół roku później do tego samego portu dopływa już tylko jeden statek z zaledwie kilkunastoma osobami na pokładzie pod kierownictwem Juana Sebastiano Elcano. Wyprawa dookoła świata zakończyła się sukcesem, co jednak wydarzyło się w jej trakcie? Na kinomanów czeka najbardziej niesamowita wyprawa świata, która zmieniła kurs historii… na zawsze!

 

Helios zaprasza także na przedpremierowe pokazy drugiej części kultowych „Angry Birds”. Skomplikowana relacja nielotów Angry Birds oraz sprytnych Zielonych Świnek przenosi się na wyższy poziom. Kiedy wyspy zamieszkane przez Angry Birds i Świnki znajdą się w niebezpieczeństwie, a nowy wróg da o sobie znać, Red, Chuck i Bomba rekrutują Silver oraz łączą siły z Leonardem i jego drużyną, tworząc superteam, który ma ocalić ich domy.

 

Widzowie kin Helios mogą oglądać również najnowszą produkcję Patryka Vegi – „Polityka”, kontynuację znakomitego horroru z 2017 roku - „To: Rozdział 2” oraz pozytywną animację dla całej rodziny - „Toy Story 4” i po raz kolejny spojrzeć na świat oczami słynnych zabawek.

 

Filmowe seanse to idealny pomysł na spędzenie czasu w gronie rodziny oraz przyjaciół. Do zobaczenia w kinach sieci Helios! Szczegóły dostępne są na stronie: www.helios.pl.