Helios
Helios Rozrywka

Sztuka ścigania się w deszczu

„Sztuka ścigania się w deszczu” w Kinie Kobiet!

 

S ieć kin Helios zaprasza na kolejną odsłonę Kina Kobiet. Już 28 sierpnia Panie będą mogły zobaczyć komedio-dramat „Sztuka ścigania się w deszczu”. Tradycyjnie, na kinomanki czekać będzie moc atrakcji, konkursów oraz doskonałej zabawy.

 

„Sztuka ścigania się w deszczu” – film na podstawie bestsellerowej powieści autorstwa Gartha Steina, to wzruszający, chwilami wręcz porywający, ale i bardzo zabawny film ukazujący świat ludzi z perspektywy psa Enzo. W rolach głównych zobaczymy Mila Ventimiglia, Amandę Seyfried oraz Kevina Costnera.

Denny to kierowca wyścigowy bez reszty oddany swemu kochającemu, mądremu, przejawiającemu niemal ludzkie cechy psu. Enzo jest dla Denny’ego więcej niż zwierzakiem domowym – to jego najlepszy przyjaciel. Pewnego dnia Denny poznaje nauczycielkę Eve. Zakochana w sobie para jakiś czas później pobiera się i zostaje rodzicami. Z pomocą Eve i Enzo Denny uczy się zasad życia rodzinnego, również
w czasach kryzysu, korzystając z lekcji, które pobierał się na torze wyścigowym.

 

Na sierpniowe seanse sieć zaprasza Panie w stylizacjach przeciwdeszczowych nawiązujących do tytułu prezentowanego filmu. Bardzo mile widziane będą parasole, płaszcze oraz kolorowe kalosze.

 

Kino Kobiet to połączenie wieczoru filmowego ze świetną zabawą, fantastyczną atmosferą, chwilą wytchnienia i mnogością atrakcji tylko dla Pań. Do zobaczenia w kinach Helios w całej Polsce. Bilety są dostępne w sprzedaży!