Helios
Helios Rozrywka

Zobacz kino w nowej odsłonie

Wielka metamorfoza kina Helios w Lubinie!

 

Lubiński Helios w Galerii Cuprum Arena zmienił się nie do poznania, o czym wszyscy miłośnicy dobrego kina będą mogli się przekonać już 7 grudnia. Totalna zmiana designu we wnętrzach, modernizacja techniczna i jeszcze większa wygoda podczas oglądania znakomitych filmów - wszystko to w prezencie dla lubinian na Mikołajki.

Ponad 1000 miejsc w 5 odnowionych klimatyzowanych salach na komfortowych fotelach lub na dwuosobowych kanapach plus najwyższa jakość emisji za sprawą wysokiej klasy sprzętu przeznaczonego do projekcji i nagłaśniania – tak prezentuje się kino Helios w nowej odsłonie.


Pięknie, wygodnie i ultranowocześnie

Modernizacja kina od strony technicznej to przede wszystkim strefa info-digital dla dorosłych widzów oraz interaktywna podłoga dla najmłodszych, a całość w najwyższej klasie i nowoczesnej aranżacji przestronnych wnętrz. Multipleks zyskał nową przestrzeń specjalnie dla naszych milusińskich tj. sympatyczny kącik dziecięcy, wyposażony w nowoczesne media. Już na samym wejściu do kina wzrok przyciąga gigantyczny videowall, umożliwiającym samodzielne poszukiwanie filmowych informacji. Istotną zmianą funkcjonalną jest przeniesienie kasy do centrum kina, a wszystkich łasuchów ucieszy bogata oferta gastronomiczna klimatycznej kawiarni Helios i panoramicznego baru popcorn.

 

Odkryj kino Helios po metamorfozie

Podczas mikołajkowego weekendu (7-8 grudnia) na młodych widzów lubińskiego kina czekać będą wesołe zabawy z Elzą i Olafem w nowoczesnym kąciku dziecięcym, malowanie buziek i balonowe warsztaty pod okiem Mikołaja, kolorowa wata cukrowa oraz pamiątkowe zdjęcia z fotolustra. Gościem specjalnym sobotniego wieczoru będzie Rafał Szatan, który przeprowadzi filmowe kalambury i zakręcone Koło Fortuny z nagrodami! Szczegóły na www.helios.pl

 

Zapraszamy do odwiedzenia lubińskiego kina Helios w nowej odsłonie!