Solar
Solar Moda

Trend alert

Trend alert: dzianina w kolekcji FW 19/20 marki Solar

 

Niesamowita miękkość, delikatność tkanin oraz spełniona obietnica komfortu – to wszystko, czego nam potrzeba w okresie jesienno-zimowym. Dzianina, bez której nie wyobrażamy sobie codziennej garderoby, zajmuje coraz bardziej uprzywilejowane miejsce w świecie modowych trendów. Tegoroczna jesień kocha neutralne barwy, przewrotnie kontrastując je z kolorowymi akcentami i niespotykanymi wykończeniami.

W kolekcjach Solar dzianina króluje od lat! Miłośniczki wysokiej jakości z pewnością znajdą coś dla siebie również w aktualnej kolekcji. Dzianina jest nie tylko miękka i ciepła. W tym sezonie Solar stawia również na jej różnorodność i eksperymentuje z krojem, przekładając klasyczne formy na nowoczesny język mody. Teraz to, co znane i bezpieczne, łączy się z tym, co oryginalne. Wśród jesiennych propozycji marki nie zabrakło sukienki midi z golfem wyszywanym dżetami, swetrów ozdobionych guzikami o nieregularnej formie czy długich kardiganów w zwierzęcy wzór. Choć dzianina zazwyczaj kojarzy nam się z casualowymi stylizacjami, to dzięki ozdobnym elementom będzie idealna także na większe wyjścia.


Jesień wyjątkowo mocno polubiła się z dzianiną, dlatego projektanci zachęcają do noszenia jej zarówno od stóp do głów, jak i warstwowo. W kolekcji oprócz kardiganów o grubym splocie i eleganckich golfów, pojawiają się też dzianinowe sety. Nowoczesny zestaw spódnicy midi i swetra, wykończony złotymi guzikami, sprawdzi się nie tylko podczas formalnych spotkań, ale również na piątkowy wieczór z przyjaciółmi.

 

https://aliganza.prowly.com/77585-trend-alert-dzianina-w-kolekcji-fw-1920-marki-solar