Szczegóły eventu

Czekoladowe mikołajki

Już za nami

Czekoladowe Mikołajki w Cuprum Arena

W galerii handlowej Cuprum Arena zapanowała prawdziwie świąteczna atmosfera. Nasze oczy cieszy już świąteczna dekoracja, która przedłuży nam radość z oczekiwania na Boże Narodzenie. Tymczasem 6 grudnia czeka na nas słodka niespodzianka, przygotowana zarówno dla dzieci, jak i lubiących słodycze dorosłych.

Już teraz możemy podziwiać wspaniały świąteczny wystrój, który przenosi klientów wprost w świąteczny czas. Umili to zarówno zakup świątecznych prezentów, jak i zwykłe, codzienne sprawunki.

6 grudnia Cuprum Arena zaprasza na „Czekoladowe Mikołajki”. Podczas Spotkania ze Świętym Mikołajem będzie można wyszeptać mu na ucho świąteczne życzenie, a także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Mikołaj obdaruje wszystkich słodkimi upominkami.

Na najmłodszych odwiedzających czeka moc mikołajkowych atrakcji. W atrium galerii wydzielona zostanie specjalna strefa animacyjna. Odbędą się tam świąteczne warsztaty, na których dzieci, pod okiem animatorów, wykonywać będą choinki. Nie zabraknie również tematycznych kolorowanek, gier, zabaw i konkursów z nagrodami. Każdy młody artysta otrzyma słodycze, a do domu zabierze zrobione przez siebie świąteczne drzewko.

Całość uświetnią występy Teatru Wariate z Wrocławia, który nawet dorosłych potrafi przenieść w świat niczym nieograniczonej wyobraźni. Teatr zaprezentuje etiudy, w których nie zabraknie wzruszających i zabawnych scen. Podczas wydarzenia mikołajkowego każdy klient, który zrobi zakupy za kwotę minimum 30 zł i zgłosi się do wyznaczonego Punktu otrzyma pyszną gorącą czekoladę wprost ze specjalnego, świątecznego samowara. To nie tylko okazja by zasmakować słodyczy. Do rozdania będzie także 500 ceramicznych świątecznych kubków. Łącznie, na odwiedzających galerię czeka 1000 porcji pysznej czekolady.

Zdjęcia z eventu