Szczegóły eventu

Halloweenowe Przebranie

Już za nami

31 października zapraszamy wszystkich przebierańców do zaprezentowania swoich kreacji na scenie w Galerii Cuprum Arena.

15.00 - 18.00
Konkursy i zabawy dla dzieci

Dla zwycięzców przewidziano strasznie fajne nagrody.

Co straszy w Cuprum Arena?

Masz ochotę najeść się strachu? Poczuć grozę? A może po prostu wystraszyć znajomych? Jeśli tak, musisz odwiedzić Galerię Cuprum Arena w Lubinie. Z okazji Haloween centrum handlowo – rozrywkowe odwiedzą duchy, czarownice, wampiry i wiele innych strasznych stworów.  W klimat święta zjaw, upiorów i straszydeł wprowadzi dodatkowo Jarmark Haloween oraz konkurs na najstraszniejsze przebranie. Gęsia skórka murowana.

Wielkie święto strachu startuje w Cuprum Arena już 25 października. Wtedy też rozpoczyna się Jarmark Halloween, w ramach którego w godz. 10.00  - 21.00, będzie można zaopatrzyć się w tematyczne produkty. Przyozdobione  domki wystawiennicze zaoferują odwiedzającym lizaki oraz ciasta z motywem Halloween, nawiązujące do popularnego hasła „Cukierek albo psikus” oraz nieodłączny symbol święta strachu – najróżniejszego rodzaju dynie.  Oprócz tego będzie można liczyć na przerażające maski, ręcznie robione rękawiczki i czapki z motywem dyni, a także halloweenowe dekoracje. Jarmark potrwa do 31 października. Dodatkowo, podczas Halloween, w godz. 15.00 – 18.00, czekają atrakcję dla najmłodszych i starszych dzieci wraz z rodzicami, w tym m.in. warsztaty przygotowywania upiornych dyń.

Dla tych, którzy lubią nie tylko się bać, ale także straszyć, Cuprum Arena przygotowała nagrody za naprawdę potworny wygląd.  Wystarczy przesłać  pojedyncze lub grupowe zdjęcie przyprawiające o gęsią skórkę na adres: promocja@kithandkin do 25 października, a następnie zaprezentować straszną stylizację na scenie w atrium podczas Halloween. Jeżeli na Wasz widok konkurencja ucieknie w popłochu, czekają na Was strasznie fajne nagrody.

- Oprócz eventu przygotowanego przez Galerię, atrakcje szykują również nasi najemcy. Dzięki firmie Inglot, w dniu Halloween, wszyscy chętni będą mogli skorzystać z upiornego makijażu. Kino Helios natomiast zaprasza na maraton filmowy z trzema ekranizacjami powieści grozy oraz premierowym pokazem filmu „Istnienie”.  Spora dawka strachu wprost z kinowego ekranu czeka od godz. 23.00 – mówi Ewa Sieńko, menager ds. marketingu Galerii Cuprum Arena w Lubinie.

 

Zdjęcia z eventu