Szczegóły eventu

Inwazja mikołajów

Już za nami

Zjazd Mikołajów

16.00, 17.00 i 18.00

Mikołaj przyjmuje w godz. 14.00-18.00

Mikołaje opanują Galerię Cuprum Arena!

W piątek, 6 grudnia w lubińskim centrum handlowo - rozrywkowym odbędzie się prawdziwa inwazja. Wyjątkowi goście będą mieli czerwone stroje i worki pełne prezentów.Zamiast przez komin, zejdą, a właściwie zsuną się po linach, przymocowanych do sklepienia galerii. Na to niecodzienne widowisko Inwazji Mikołajów zapraszamy od godz. 16.00.

- To już kolejna odsłona wydarzenia, które z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W ubiegłym roku, przy okazji spotkania z Mikołajami, Galerię Cuprum Arena odwiedziło blisko 10 tysięcy osób – mówi Ewa Sieńko, menager ds. marketingu lubińskiego centrum handlowo – rozrywkowego.

Oprócz kilkunastu Mikołajów „alpinistów”, którzy by spotkać się z dziećmi, zsuną się po specjalnych linach, przyczepionych do samego sklepienia Galerii, na najmłodszych czekał będzie także tradycyjny staruszek z białą brodą. Siedzącemu na czerwonym, tradycyjnym fotelu Mikołajowi towarzyszyć będą Śnieżynki. Na wszystkie grzeczne dzieci czekają drobne słodkie upominki oraz możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia.

Cuprum Arena już rozpoczyna radosne oczekiwanie. W bożonarodzeniowy klimat wprowadzają obecne od końca listopada świąteczne dekoracje, których centralnym punktem jest …… - metrowa choinka. Dodatkowo, w atrium można znaleźć mniejsze drzewka, w tym te ustrojone przez uczniów w ramach akcji „Choinkowo” oraz kopalnię prezentów. Najmłodsi z pewnością nie przejdą obojętnie obok krążącej po poziomie 0. świątecznej ciuchci. Ponadto, po raz pierwszy jest szansa wykazania się znajomością polskich kolęd, dzięki bożonarodzeniowemu karaoke.