Szczegóły eventu

Koncert Urodzinowy

Już za nami

Zobacz filmy z wydarzenia

SCENA w Atrium

// 14:00 – 14:30 - ŻONGLERKA - The Flair of Masters
// 15:00 – 15:30 - PATENCIARZ- Patenciarz Marcin Marczewski, półfinalista polskiej edycji MAM TALENT
// 16:00 -16:30 - OCELOT

SCENA Poziom 5 - Parking

// 17:00 – 18:30 - JAMAL
// 19:00 – 20:30 - IRA
// 21:00 – 22:30 - ANIA WYSZKONI

Lubiński gigant świętuje czwarte urodziny

Czołowi reprezentanci polskiej sceny muzycznej oraz prawdziwa kuźnia talentów – to wszystko czeka na Klientów galerii Cuprum Arena już w sobotę, 11 maja. Z okazji czwartych urodzin głównego centrum Zagłębia Miedziowego wystąpią: Ania Wyszkoni, Ira oraz Jamal, a także finaliści programu Mam Talent: The Flair of Masters, Patenciarz ora Ocelot. Wisienką na torcie sobotniego świętowania będą urodzinowe promocje oraz konkursy.

Urodzinowe spektrum
Z okazji jubileuszu, Cuprum Arena zachęca do hucznego całodziennego świętowania. - Gwiazdy polskiej sceny muzycznej, reprezentujący gatunki od łagodnego popu, poprzez ostry rock, aż po słoneczne reggae i dancehall,  wystąpią na scenie na poziomie 5. - mówi Ewa Sieńko, menager ds. marketingu lubińskiej galerii.  - To nie tylko jubileusz galerii, ale także naszych Klientów, którzy każdego dnia przyczyniają się do kreowania naszego wspólnego czteroletniego sukcesu – dodaje Ewa Sieńko. Zgormadzoną publiczność z całą pewnością rozgrzeje Jamal, który zaprezentuje się jako pierwszy o godz. 17.00. Radomska grupa, w skład której wchodzą Tomek Mioduszewski oraz Łukasz Borowiecki, ma na swoim koncie utwory docenione nie tylko przez publiczność, ale i przez krytyków. „Pójdę tylko tam”, „Policeman”, a ostatnio elektryzujące „Defto” zostały entuzjastycznie przyjęte nie tylko przez fanów gatunku, a wydany w 2005 roku debiutancki album „Rewolucje” został nominowany do prestiżowej nagrody przemysłu fonograficznego – Fryderyka. Tuż po mieszance reggae i dancehall, na świętujących czeka prawdziwa rockowa uczta z udziałem zespołu IRA, jednego z najbardziej kasowych i najpopularniejszych grup drugiej połowy lat 90. Trzy złote i jedna platynowa płyta na koncie zespołu z charyzmatycznym Arturem Gadowskim na czele, sprawiła, że IRA już na dobre wpisała się w listę czołówki polskiego rocka. O 21.00 natomiast , w Cuprum Arena pojawi się kompozytorka i autorka tekstów, Ania Wyszkoni. Wokalistka, która na samym początku występowała razem z zespołem ŁZY, teraz sukcesywnie kontynuuje karierę solowo, znakomicie odnajdując się w klimacie popu i łagodnego rocka. Album „Pan i Pani” został szóstym w kolejności najlepiej sprzedającym się krążkiem 2010 roku,  w styczniu tego roku światło dzienne ujrzał natomiast singiel „W całość ułożysz mnie” z jej ostatniej płyty „Życie jest w porządku”.

Mają talent!
Tuż przed występami muzycznymi, widzowie zgromadzeni w atrium na poziomie 0. będą świadkami prawdziwego wysypu niecodziennych umiejętności. Pierwszymi reprezentantami grupy finalistów programu Mam Talent będą The Flair of Masters, trójka mistrzów barmańskiego freestylu, którzy zaczarowali całą Polskę spektakularnymi pokazami przygotowywania fantazyjnych drinków i koktajli. Następnie przed publicznością zaprezentuje się Patenciarz czyli Marcin Marszewski, który jak sam mówi, pantonimą interesuje się od dziecka, a jego wielką inspiracją są teledyski Michaela Jacksona. Choć jego twórczość ciężko jednoznacznie określić, jedno jest pewne – Patenciarz to nie tylko wysoki poziom artystyczny, ale także przełamywanie wszelkich konwencji oraz absurdów. Jako ostatni wystąpią reprezentanci fundacji Ocelot – artyści zachwycającej sztuki ruchu. Ich widowiska stanowią efektowne i artystycznie wartościowe połączenie sportu, akrobatyki, unikalnego baletu powietrznego, muzyki i pantomimy.  Urodzinowe atrakcje w atrium rozpoczynają się o godz. 14.00 i potrwają do godz. 16.30, od 17.00 natomiast startują występy muzyczne na scenie na poziomie 5.(parking).

Zdjęcia z eventu