Szczegóły eventu

Pokaz Mody - Koncert Weekend

Już za nami

Obejrzyj film z koncertu - FILM

16.30 //

Rozpoczęcie pokazu wiosna / lato 2013

16.35 //

Występ Gangnam Style cover show

16.45 - 17.15 //

Moda miejska / sportowa

Tatuum, Pepe Jeans, C&A, Americanos, Orsay,

4F Sport, New Yorker, Kappahl, CCC / Lasocki, Badura

17.15 //

Występ Gangnam Style cover show

17.20 - 17.40 //

Moda biznesowa

Ochnik, Dan Hen, Orsay, Bytom, Monnari,

Pawo, Kastor, CCC / Lasocki, Badura

17.40 //

Występ Gangnam Style cover show

17.45 - 18.15 //

Moda wieczorowa

Inspiracja, Dan Hen, Bytom, Ochnik, Pawo

CCC / Lasocki, Badura

18.20 //

Występ Gangnam Style cover show

18.30 - 19.00 //

Pokaz bielizny

Esotiq,  CCC / Lasocki

19.00 - 20.00 //

Koncert zespołu Weekend

Po koncercie autografy i spotkanie z gwiazdą

 

Utwór zespołu Weekend nuci cała Polska. Już 16 marca hit Internetu, z ponad 40-milionową liczbą odsłon, na żywo usłyszą lubinianie. Tuż przed koncertem, który odbędzie się w galerii Cuprum  Arena, atmosferę podgrzeją piękne modelki, odziane w soczyste barwy prosto z wiosennych kolekcji.

Choć za oknem zima, w galerii Cuprum Arena czuć już przedsmak cieplejszych dni.

Czym powita nas tegoroczna wiosna? Spokojną tonacją barw czy zdumiewającymi kontrastami? Zwiewnością tkanin czy geometryczną formą? Jak się nosić, żeby wyglądać modnie i stylowo? 16 marca mieszkańcy Zagłębia Lubińskiego poznają odpowiedzi na te i inne pytania. – Przedwiośnie to idealna pora na odświeżenie szafy, dlatego też z myślą o naszych Kientach przygotowaliśmy Pokaz Mody – kompleksowy przegląd najświeższych trendów: od stylizacji miejskiej i sportowej, przez biznesową i wieczorową – zapowiada Ewa Sieńko, manager do spraw marketingu galerii Cuprum Arena w Lubinie. W czasie pokazu, który rozpocznie się o godz. 16.30, Klienci poznają style, które będą wieść prym w kolekcjach wiosenno-letnich.

Wyjątkowe kreacje najefektowniej prezentują się przy dźwiękach muzyki. Dlatego też w przerwach pomiędzy poszczególnymi blokami, na scenie w Cuprum Arena królować będzie Gangnam Style cover show, w ramach którego do jednej z najbardziej znanych tanecznych choregrafii zaproszona zostanie publiczność. Największa muzyczna niespodzianka szykowana jest jednak na zakończenie pokazu. Do wspólnej zabawy porwie mieszkańców Lubina i okolic zespół Weekend, wykonawcy hitu „Ona tańczy dla mnie”, którego z całą pewnością nie zabraknie podczas koncertu. Po występie będzie czas na rozmowę z zespołem oraz zebranie autografów.

Zdjęcia z eventu