Szczegóły eventu

Prezentacja zespołu KGHM Zagłębie Lubin

Już za nami

Oficjalna prezentacja Zagłębia w Cuprum Arena

Na tydzień przed rozpoczynająca się ligą, kibice KGHM Zagłębia Lubin będą mieli okazję poznać pełny skład drużyny na sezon 2014/2015. Podczas piłkarskiego święta całego Zagłębia, które odbędzie się w 25 lipca w Galerii Cuprum Arena, zostanie również zaprezentowana oficjalna koszulka, w której zawodnicy walczyć będą o powrót do Ekstraklasy.

- Lipiec w  naszym centrum upływa pod znakiem futbolowych emocji. Obecnie, na miejscu mundialowej strefy, w której klienci mogli podziwiać koszulki wszystkich reprezentacji  Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, pojawiły się historyczne trykoty KGHM Zagłębia Lubin – mówi Ewa Sieńko, manager ds. marketingu Galerii Cuprum Arena w Lubinie.

- Ekspozycja to zarys historyczny drużyny, obejmujący trykoty z początku lat 90., aż do ostatnich sezonów.  Na wystawie brakuje jeszcze tej najważniejszej koszulki – nowego modelu, w którym występowała będzie drużyna w nadchodzącym  roku. Oficjalna koszulka zostanie zaprezentowana już w najbliższy piątek – mówi Natalia Duda, specjalista ds. marketingu i PR w KGHM Zagłębiu Lubin.

Prezentacja zawodników rozpocznie się o godz. 18.00. W Cuprum Arena pojawi się 25 – osobowy skład, który będzie można zobaczyć na murawie w sezonie 2014/2015. Piłkarzy wspierać będzie sztab szkoleniowy oraz maskotki drużyny – Krecik i Krecikowa.

- Podczas prezentacji szykujemy sporo atrakcji, w tym konkursy, w których do wygrania będą najnowsze koszulki Zagłębia. Zdradzę, że zadania związane będą również z ekspozycją historycznych trykotów w atrium, zachęcamy więc do wcześniejszego obejrzenia wystawy. Dla najmłodszych przygotowujemy kącik wraz z salą zabaw z Akuku, gdzie na małych kibiców czeka m.in. malowanie twarzy w oficjalnych barwach naszej drużyny – dodaje Natalia Duda.

Oprócz licznych atrakcji, w czasie wydarzenia będzie również okazja na autografy oraz zdjęcia z zawodnikami.

 

Zdjęcia z eventu