Szczegóły eventu

Radzka Radzi

Już za nami

Uwaga - wraz z nowym rokiem rozpoczynamy półroczną współpracę z vlogerką Radzką. Co miesiąc na Państwa będzie czekać wyjątkowa możliwość spotkania z Radzką, podczas których vlogerka przygotuje stylizacje dla 3 wybranych kobiet.

Aby wziąć udział w akcji należy wykonać kolejne kroki przedstawione poniżej:

1. Należy być w pełni dyspozycyjnym w dniach 18-19.01 (sobota-niedziela), w którym odbędzie się nagranie pierwszego odcinka. Prosimy o dyspozycyjność w oba dni w godzinach 10-19. Cały materiał nagrywany będzie w Galerii Cuprum Arena w Lubinie.

2. Należy wysłać maila z uzupełnionym Załącznikiem nr 1 do Regulaminu: Regulamin i załącznik nr 1 - Ankieta znajduje się poniżej tekstu, na adres: radzka@goodnewsco.pl. Załącznik może być uzupełniony elektronicznie.

3. Należy czekać na kontakt zwrotny.

W zaproszeniu do wzięcia udziału w akcji decyduje kolejność zgłoszeń. Akcja trwa 6 miesięcy, więc co miesiąc będzie można próbować swoich sił!

---

Serdecznie dziękujemy uczestniczkom styczniowej przemiany: Pani Agnieszce, Pani Marcie oraz Pani Agnieszce.

Weekendowe stylizacje miały miejsce z udziałem salonów: Mexx, Orsay, C&A oraz CCC.

Wszystkie Panie, które również chciałyby odmienić swój look zachęcamy do zgłaszania chęci udziału w kolejnych przemianach.

Wystarczy wysłać zgłoszenie wraz ze zdjęciem oraz wymiarami sylwetki na adres: radzka@goodnewsco.pl. Akcja jest skierowana zarówno do mieszkanek Lubina, jak i jego okolic.

Regulamin „Radzka Radzi w Cuprum Arena” oraz konieczna do wypełnienia ankieta, dostępna jest na stronie www.

 

Dokumenty załączone

Zdjęcia z eventu