Szczegóły eventu

Rak to Się Leczy

Już za nami

Walka z symbolicznym rakiem, bezpłatne konsultacje lekarskie oraz zabawy edukacyjne dla rodzin - to niektóre tylko atrakcje "weekendu onkologicznego" w Cuprum Arena w Lubinie, 14-15 czerwca. Akcja jest elementem ogólnopolskiej kampanii społecznej "Rak. To się leczy!".

W najbliższy weekend w galerii Cuprum Arena w Lubinie będzie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji lekarskich oraz porad specjalistów z zakresu: onkologii, dermatologii i zdrowego odżywiania. Lekarze odpowiedzą na każde pytanie, a w razie konieczności skierują na specjalistyczne badania. - Jedną z idei kampanii jest zachęcanie do badań profilaktycznych i konsultacji. Stąd pomysł na akcje w galeriach handlowych. Wierzymy, że stworzenie możliwości porozmawiania z lekarzem w sprzyjających warunkach, niekojarzących się ze szpitalem spowoduje, że wiele osób odwiedzi nasze stoiska - mówi Alicja Zakrzewska, rzecznik kampanii "Rak. To się leczy!". Poza tym darmowych porad dotyczących finansów w chorobie udzielać będą specjaliści z zakresu ubezpieczeń.

Dodatkową atrakcją będzie ring bokserski, na którym będzie można znokautować symbolicznego raka - zgodnie z hasłem "Walcz aktynie z rakiem". Chętni będą mogli także wziąć udział w zabawach i konkursach edukacyjnych dla rodzin oraz bezpłatnie otrzymać poradnik akcji "Wiedzieć znaczy działać". Akcja w lubińskiej galerii odbędzie się w dniach 14-15 czerwca br., w godz. 13.00 - 19.00.

Patronem medialnym wydarzenia jest portal Galeriehandlowe.pl.

źródło: galeriehandlowe.pl

 

Zdjęcia z eventu