Szczegóły eventu

Święto kolarskie

Już za nami

// 10:00  Eliminacje do Mistrzostw Indoor Cycling na trenażerach TACX

// 11:00  Zawody na rowerach biegowych dla dzieci 0 -5 lat

// 12:00  Finały Mistrzostw Zagłębia Miedziowego Indoor Cycling

// 13:00  Pokaz wyczynowej jazdy na rowerze trialowym - Rafał Kumorowski

// 14:00  Pokazy BMX

// 15:30  Prezentacja Szkółek Kolarskich MTB Obiszów Team i MKS Polkowice

// 16:15   Prezentacja zawodowej grupy kolarskiej CCC Polsat Polkowice

// 17:00   Występ zespołu muzycznego The Postman

Galę poprowadzą: Tomasz Jaroński i Ola Szumska

---

Cuprum Arena zaprasza na Kolarskie Święto

Wiele sportowych emocji z udziałem dwóch kółek czeka na wszystkich, którzy w sobotę, 11 stycznia, odwiedzą Galerię Cuprum Arena.  Oprócz atrakcji dla miłośników kolarstwa, wydarzenie obfitować będzie w elementy, dedykowane wszystkim tym, którzy chcieliby załapać rowerowego bakcyla. Dodatkowo klienci lubińskiego centrum handlowo – rozrywkowego będą mieli okazję poznać ekipę teamu CCC Polsat Polkowice.

Kolarskie Święto, którego pomysłodawcą jest MTB Obiszów Team,  rozpocznie się o godz. 10.00. Wszystkie atrakcje w ramach wydarzenia będą miały miejsce w atrium na poziomie 0. Całość zapoczątkują  eliminacje do Mistrzostw Indoor Cycling na treranżerach TACX. Rywalizacja odbędzie się w następujących kategoriach wiekowych: uczniowie szkół podstawowych (klasy 4-6) oraz gimnazjaliści. Osobno klasyfikowani będą również chłopcy i dziewczęta. Dla najmłodszych natomiast planowane są zawody na rowerkach biegowych o godz. 11.00. Co ważne, by wziąć udział w sobotnich atrakcjach, nie jest konieczny własny rower. Tuż po zawodach nastąpi prezentacja wyczynowej jazdy na rowerze trialowym w wykonaniu trzykrotnego Mistrza Świata Rafała Kumorowskiego oraz pokazy BMX.

- Od godz. 15.30 zapraszamy na prezentację Szkółek Kolarskich MTB Obiszów Team i MKS Polkowice oraz grupy CCC Polsat Polkowice z udziałem najbardziej utytułowanych zawodników w Polsce. Na zakończenie dnia pełnego sportowych emocji zaplanowaliśmy natomiast dawkę muzycznych wrażeń. Wszystko za sprawą polkowickiego zespołu The Postman, określanego przez wielu jako  „polscy Beatlesi” – zachęca Ewa Sieńko, menager ds. marketingu Galerii Cuprum Arena w Lubinie.

Zdjęcia z eventu