Szczegóły eventu

Wystawa Magii

Już za nami

Sobota 13.07
/// 13:30  i 17:00
Pokazy wielkiej magii w wykonaniu polskiego
Davida Coperfielda czyli Jędrzej Bukowski
/// 13:00 - 18:00
Smykowa Kraina zaprasza- malowanie buziek

Niedziela 14.07
///13:00 - 18:00
Mały magik w Smykowej Krainie - tajemnicze
doświadczenia

Niedziela 21.07
/// 13:00 - 17:00
Zostań czarodziejem - szkoła magii dla każdego
Bajkowy Świat Barbie i Hotweelsów
/// 15:30 – 18:00
Inwazja czarownic, elfów i innych
magicznych stworów

Niedziela 28.07  
/// 13:00 – 18:00
Ciastolinowe warsztaty plastyczne
/// 15:00 – 18:00
Balonowe Zoo i warsztaty z klaunem
/// 15:00 i 17:00
Występy Pana Ząbka

Niedziela 04.08
/// 13:00 – 18:00
Budowa magicznych zamków, smoków
i innych czarodziejskich postaci
+ mini turniej dla najmłodszych
/// 14:00 - 17:00
Wielki turniej gier planszowych

Niedziela 11.08
Wielki finał magicznej wystawy
/// 16:00
Pokaz dużej Iluzji
/// 15:00 – 18:00
Zdradź wróżce i elfom tajemnicę,
a otrzymasz słodki upominek
/// 13:00 - 18:00
Wielka niespodzianka w Smykowej Krainie

Poznaj tajniki magii z galerią Cuprum Arena

Pięć gabinetów pełnych dziwów i tajemnic, profesjonalne pokazy iluzji, osobliwe doświadczenia, warsztaty czarodziejstwa dla najmłodszych – to wszystko (i jeszcze więcej!) przygotowała dla swoich Klientów galeria Cuprum Arena, która na kilka wakacyjnych tygodni zamieni się w kolebkę magii.

Któż z nas nie marzył kiedyś o podróży do czarodziejskich światów, kreowanych przez ulubionych autorów z dzieciństwa? Dzisiaj jesteśmy o krok od realizacji tego pragnienia! Już w drugi weekend lipca – i w każdą z czterech kolejnych niedziel – staniemy przed niepowtarzalną szansą odkrycia arkanów magii i sztuk tajemnych.

Lewitujący mężczyzna i nawiedzana chatka

Jedną z najważniejszych atrakcji eventu będzie debiutująca w Polsce wystawa, złożona z pięciu interaktywnych gabinetów, która odkryje przed nami najpilniej skrywane tajemnice świata iluzji. Unosząca się w powietrzu postać, żywy portret, czmychający przed ludzkim spojrzeniem duch, kamień filozoficzny... w płynie, krótka lekcja iluzji na kinowym ekranie, automatyczny Turek szachista, który spędzał sen z powiek Katarzynie Wielkiej i Napoleonowi – przekonajcie się na własne oczy, że magia i nauka mają ze sobą o wiele więcej wspólnego, niż mogłoby się nam wszystkim wydawać!

Zobaczyć niewyobrażalne

Przed Klientami Galerii zaprezentują się także zawodowi iluzjoniści. Jędrzej Bukowski, nazywany polskim Davidem Copperfieldem, wystąpi z zestawem sztuczek, zmusi do odtańczenia zorby drewniany stół, a na zakończenie przedstawi trik, który przed nim wykonał tylko jeden prestidigitator. Kolejnym gościem imprezy będzie Pan Ząbek, ulubieniec dzieci łączący konwencje zabawnego magika i czarującego klauna.       

Od zera – do Harry'ego Pottera

Z myślą o najmłodszych uczestnikach imprezy Galeria przygotowała całe mnóstwo rozrywek. Stymulująca wyobraźnię Smykowa kraina i doświadczenia, które na pierwszy rzut oka w niczym nie różnią się od czarów, zaszczepią w naszych pociechach zainteresowanie nauką; zajęcia plastyczno-techniczne, w tym przeprowadzone przez klauna warsztaty tworzenia balonowych stworów, zaangażują zmysły i rozwiną manualne umiejętności; a kończący event quiz z nagrodami, z czarownicami w roli przepytujących, wyłoni kandydatów na przyszłych magików.

Magia na wyciągnięcie ręki – tego nie można przegapić!

Zdjęcia z eventu