Cuprum Arena Biznes Centrum

Cuprum Arena Biznes Centrum

Cuprum Arena Biznes Centrum to największy kompleks biurowy w Lubinie składający się z kilkudziesięciu biur,  zaplecza socjalnego o  łącznej powierzchni 1000 m². Kompleks oferuje swoim najemcom miejsca parkingowe na parkingach naziemnych wewnątrz oraz na zewnątrz. Goście natomiast mogą korzystać z 800 miejsc parkingowych przeznaczonych dla odwiedzających. Najemcy Centrum Biznesu  mogą korzystać z wielu udogodnień, w tym m.in. sali konferencyjnej, usług bankowych, restauracji, kawiarni, klubu fitness, myjni samochodowej oraz 130  sklepów.

Budynek jest łatwo dostępny dzięki bliskości kilku linii autobusowych. Lokalizacja zapewnia także wygodne połączenie ze względu na bliskość głównych arterii.

Standard budynku / udogodnienia:

- Klimatyzacja
- Detektory dymu
- Niezależne źródła zasilania
- Ochrona
- Bankomat
- Myjnia samochodowa
- Klub fitness
- Sklepy
- Restauracje
- Sala konferencyjna

Centrum Biznesowe Cuprum Arena oferuje ponad 400 metrów kwadratowych przestrzeni szkoleniowo-konferencyjnej.

Sala Konferencyjna wyposażona jest w najlepszy sprzęt do prowadzenia szkoleń, konferencji oraz  warsztatów. Posiada  projektor multimedialny,  profesjonalne nagłośnienie oraz mikrofony bezprzewodowe. Wyposażona jest w odpowiednie oświetlenie, łącza wifi umożliwiające komfort pracy online wszystkim uczestnikom spotkania jak również jest odpowiednio klimatyzowana i wentylowana.

Ponadto sala konferencyjna jest bardzo funkcjonalna. Posiada wiele gniazd prądowych co pozwala na dowolne ustawienie stołów oraz krzeseł.  Ma dostęp do olbrzymiej ilości światła dziennego, ale w ramach potrzeb może być  zaciemniona.
Dlaczego Centrum Biznesowe Cuprum Arena ?

1. Nowoczesne biura dla małej lub dużej firmy w dogodnej i prestiżowej lokalizacji.
2. Biura o różnej powierzchni.
3. Możliwość dostosowania przestrzeni biurowej do indywidualnych potrzeb.
4. Elastyczne warunki wynajmu.
5. Dostępność miejsc parkingowych.

Dane kontaktowe:

Sekretariat Cuprum Arena
tel. 76 746 94 01 lub 76 746 94 02
email sekretariat@cuprum-arena.pl

Zdjęcia