Szczegóły eventu

5 Koncert Urodzinowy

Już za nami

SCENA POZIOM 0

// 14.00 - 14.30
LUZ

// 15.00 - 15.30
ORIGIN OF

//16.00 - 16.30
OCELOT

SCENA POZIOM 5

// 16.00 - 16.45
JOLANTA TARNAWA

// 17.00 - 18.00
SYLWIA GRZESZCZAK

// 19.00 - 20.00
PECTUS

// 21.00 - 22.00
BLUE CAFE

// 22.00 - 23.00
DJ V WALDI

Muzyczne spektrum na piąte urodziny

Potężna dawka dobrej muzyki oraz solidna porcja wrażeń wizualnych. To wszystko dla swoich klientów szykuje Cuprum Arena z okazji piątych urodzin. Na dachu lubińskiego obiektu wystąpią gwiazdy polskiej muzyki pop – Sylwia Grzeszczak, Pectus oraz Blue Cafe.

Atrakcje z okazji piątych urodzin startują 10 maja, już od godz. 14.00. Na scenie na poziomie 0. jako pierwsi zaprezentują się tancerze z lubińskiej grupy Luz. Tuż po nich będzie miał miejsce pokaz z udziałem Studia Tańca Origin. Część artystyczną w atrium Galerii Cuprum Arena zakończy pokaz akrobatyczny Fundacji Wspierania Kultury Ruchu Ocelot. Artyści, reprezentujący nurt teatru eksperymentalnego, którego tematem przewodnim jest ruch, są twórcami wspaniałych, przeczących grawitacji widowisk. Ocelot rozpocznie swój występ o godz. 16.00.

Od samego początku urodziny świętujemy z tymi, którzy są wyznacznikiem sukcesu – z naszymi klientami. W tym roku przygotowaliśmy szeroki wachlarz atrakcji i muzycznych gatunków. Zaprosiliśmy nie tylko ogólnopolskie gwiazdy. W trakcie urodzinowych obchodów pojawią się również nasi artyści, ponieważ zawsze staramy się wspierać talenty  z regionu – mówi Ewa Sieńko, menager ds. marketingu Galerii Cuprum Arena.

Wielki koncert na dachu

Późnym popołudniem, na klientów lubińskiego centrum handlowo – rozrywkowego czeka prawdziwy koncertowy koktajl, którego składnikami będą rozmaite gatunki muzyczne.

Jolanta Tarnawa to legnicka artystka, współpracująca do tej pory m.in. z Teatrem Polskim we Wrocławiu czy też Teatrem Małym w Warszawie. Wokalistka, posiadająca sporą rzeszę fanów w sieci, rozgrzeje publiczność przed koncertem gwiazd wieczoru i wystąpi na scenie na dachu Cuprum Arena o godz. 16.00.

Tuż po niej zaprezentuje się artystka, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. To Sylwia Grzeszczak, której znakiem rozpoznawczym jest niezwykle wyrazisty wokal oraz muzyczna wrażliwość. Wokalistka, kompozytorka oraz autorka tekstów wystąpi o godz. 17.00.

Kolejną atrakcją wieczoru, zaplanowaną na godz. 19.00, będzie koncert zespołu Pectus. Czwórka braci, która od 2012 roku zdobywa muzyczny rynek, coraz silniej zaznacza swoją obecność wśród wiodących gwiazd polskiego popu, a ich utwory „Barcelona” czy „Dla Ciebie” nuci cały kraj. 

O 21.00 natomiast wystąpi Blue Cafe, na czele z charyzmatyczną wokalistką, Dominiką Gawędą. Ostatnia płyta zespołu – „Dada”, pokryła się platyną, a pochodzący z niej singiel „Buena” osiągnął gigantyczny sukces.

Po solidnej dawce dobrego popu, na klientów Galerii Cuprum Arena czekać będzie spora porcja muzyki electro w wykonaniu DJ’a V Waldi, który tworzy zgrabną mieszankę brzmień – od vocal house aż po progresywne dźwięki i dodatki w nurcie trance. DJ V Waldi, który gościł już w każdym liczącym się miejscu polskiej sceny klubowej, wystąpi o godz. 22.00. Dodatkowo, na wszystkich zgromadzonych, czekać będzie efektowny pokaz  laserów.

Atrakcje z okazji 5. urodzin Galerii Cuprum Arena rozpoczynają się o godz. 14.00 i potrwają do godz. 23.00. Wstęp oczywiście jest bezpłatny.

 

Zdjęcia z eventu