Szczegóły eventu

American Motoshow

Już za nami

Cuprum Arena zaprasza wielbicieli czterech kółek na prawdziwe święto samochodu. Już 14 maja w lubińskiej galerii rusza kolejna edycja targów Moto Arena, podczas której zobaczymy najnowsze modele popularnych marek oraz luksusowych producentów pojazdów. Wystawa potrwa do 22 maja.

Kolejna edycja Moto Arena, organizowanego przez galerię Cuprum Arena, obfituje w atrakcje. 8 dni targów, 29 miejsc wystawowych, na których, jak co roku, zobaczymy wystawców najpopularniejszych marek samochodów. Odwiedzający targi będą mogli zobaczyć najnowsze modele Toyoty, Skody, Forda, Seata, Peugeota, Hyundai'a, Kii czy Nissana, ale także ekskluzywne modele Audi oraz BMW.

Targi to nie tylko możliwość zobaczenia z bliska wymarzonego samochodu. To także prezentacja nowinek technicznych, stosowanych w ekskluzywnych modelach pojazdów oraz okazja do poznania najnowszych trendów na rynku motoryzacyjnym. - Moto Arena odbywa się w naszej galerii już od kilku lat i wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. Sukces imprezy w poprzednich latach sprawił, że zainteresowanie wystawców oraz odwiedzających ciągle rośnie, stąd decyzja o organizacji kolejnej edycji – mówi Ewa Sieńko, manager do spraw marketingu galerii Cuprum Arena. Każdy zainteresowany danym samochodem będzie mógł usiąść za kółkiem i przekonać się o czekających na pasażerów wygodach. Wystawcy przygotowali także możliwość jazd próbnych wybranymi modelami pojazdów. Targi odwiedzać można codziennie w godzinach pracy galerii handlowej od 10:00 do 21:00.

W tym roku dodatkową atrakcją jest wystawa powojennych, amerykańskich samochodów, towarzysząca eventowi Welcome to USA, odbywającemu się w ostatni weekend targów w galerii Cuprum Arena. Dzięki temu odwiedzający będą mogli nie tylko zobaczyć najnowsze osiągnięcia motoryzacyjne, ale także pojazdy odzwierciedlające trendy w powojennej motoryzacji.

Zdjęcia z eventu